Web Müşteri, Hosting Takip Programı’nı Ücretsiz İndir!

apemia

OpenCart-TR
Web sitesi
www.huseyinuysal.com.tr
Program Tanımı
prg2.jpg

Ücretsiz Web Müşteri (Hosting Takip) Programı:
Program Menüleri;
- Satışlarım
- Müşterilerim
- Domainlerim
- Bayiliklerim
- Hatırlatmalarım
- Ödemelerim
- Ödeme Takibi
- Temsilciliklerim

Program Özellikleri;
- Satışlarım menüsü;
Müşteri adı soyadı, firma adı, telefon, mail, adres, kullanıcı adı, parola, tarih, temsilci, web adresi, hosting alanı, hosting trafik, domain firması, tasarım türü, açıklama, hizmet süresi, ücretini kaydedip ve düzenleyebiliyorsunuz.

- Müşterilerim menüsü;
Müşterilerilerin adı soyadı, firma adı, telefon numarası, mail ve adres bilgilerini kaydedip ve düzenleyebiliyorsunuz.

- Domainlerim menüsü;
Müşterilerinizin adı soyadı, firma adı, telefon, tarih, web adresi, domain firması, açıklama, hizmet süresi ve ücret bilgilerini kaydedip ve düzenleyebiliyorsunuz.

- Bayiliklerim menüsü;
Bayisi olduğunuz firmaların bayi adı, bayi web adresi, bayi telefonu, bayi adresi, açıklama, kullanıcı adı ve parola bilgilerini kaydedip ve düzenleyebiliyorsunuz.

- Hatırlatmalarım menüsü;
Unutulmaması gereken notlarınızı hatırlatmalarımda kaydetmenize yarar. Hatırlatma adı, tarih, hatırlatma yeri ve hatırlatma notunu kaydedip ve düzenleyebiliyorsunuz.

- Ödemelerim menüsü;
Yapılacak olan ödemelerin bilgilerini tutabilirsiniz. Ödeme adı, ödeme bilgisi, tarih, ücret ve ödendi yada ödenmedi olarak işaretleyerek ödeme bilgilerini unutulmamak üzere kaydedebilir ve düzenleyebilirsiniz.

- Ödeme Takibi menüsü;
Ödemelerinizi takip edebileceğiniz kullanışlı bir menüdür. Ödeme adı, tarih, ödeme notu ve ödeme miktarı bilgilerini not alabilirsiniz.

- Temsilciliklerim menüsü;
Firmanızın temsilcilerini kaydedip ve takip edebileceğiniz güzel bir menüdür. Temsilcinizin adı soyadı, telefon, adres, mail, görevi, hizmet saıyısı, ödenecek miktar, ödenen miktarı ekleyip ve düzenleyebilirsiniz.

Web Müşteri Takip Programı Opencart-tr ailesi için hediyemizdir.
Yazılım: Hüseyin Uysal - Dağıtım sorumlusu: Tuncay Cesur' a Teşekkür ediyoruz...

Download/İndirme Link:

https://rapidshare.com/files/2474666757/UYSALSOFT.com-WebMusteriTakip.rar

nokta

OpenCart-TR
Emeklerinize sağlık işlevsel olmuş fakat biraz eksiklikleri var.
Hosting satış ve tasarım işlerine yeni başladığım zamanlarda ihtiyacım olmuştu bu tarz bir takip programına kendim yazmıştım zamanla ihtiyaçlara göre geliştirmiştim.
Mesela tüm domainlerin master şifrelerini kaydetmek gerekli, bazı müşteriler email hesaplarını bize açtırıyorlar bunları şifreleri ile kaydetmek gerekli zira şifresini unutup direk bizi arıyorlar.
Bazı müşteriler 1 den fazla domain name kullanabiliyor.
Birde kurulum esnasında nereye kurmak istediğimizi sorsa iyi olur zira bu tarz programları asla c: ye kurmam ben.
ilk etapta fark ettiğim eklenebilir özellikler bunlar.
Paylaşım için teşekkürler.

orjisan

OpenCart-TR
Emeğin boşa gitmeyecek, güzel düşünce ve ayrıntılar da güzel.
yorumlarım eleştiri olarak algılama hüseyin hocam,güzel yanlarını görebilmek diyelim...

nokta arkadaşıma katılıyor mail bilgilerinin de tutulması (belki abartı diyebilirsiniz ama müşteriler outlook kullanınca veya webmailden girmek isteyince genelde hatırda değil satırda kalmalı diyorum) gerekebilir ve ek olarak şunları gözlemledim

-müşterilerimde 2-3-4 ekleme yaptım alt listede çıkmadı, program kapatıp tekrar okumasını sağladım problem olmadan listeledi
-bu arada her eklediğim müşteri, satışlarımda hemen çıkıyor, burada sorun var gibi
-hatırlatma ve ödeme birleştirilebilir
-son olarak eklemek istediğim; satış yapıldığında (malum domain-host 1 yıl alınır genelde, ama gerekirse yıl seçime bağlayabilirsin) otomatikman hizmet bitim süresini hatırlatmalara bi- kaç gün önceye alsa, olabilir mi?

bence düşünce güzel, bizi excelden kurtarırsın mısın diye düşünüyorum...
tekrar uğraşın için emeğine sağlık, devam et, saygılarımla...

sinanak

OpenCart-TR
konu bir seneden uzun süredir açık, link çalışmıyor haliyle.. elinde olan varsa paylaşabilir mi?