vQmod kurdum sorunsuz fakat admin panelinde vqmod kısmı çıkmıyor

ErcanGunes

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar,

http://code.google.com/p/vqmod/wiki/Install_OpenCart adresinden vQmod'u kurdum sorunsuz fakat admin panelinde vQmod ile ilgili hiç birşey çıkmıyor. Sorun ne olabilir sizce?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler.

toter

OpenCart-TR
vQmod kurulumunda VQMOD HAS BEEN INSTALLED ON YOUR SYSTEM! yazısını gördüğümüzde işlem tamamdır.

Admin panelinde bir değişiklik olmaz. o kendi kendine çalışır:)
Admin panelinden bir müdahale söz konusu değildir.
Öğrendiğim kadarıyla...

cihan01

OpenCart-TR
ben bunu çalıştıramadım Internal Server Error hatası alıyorum.

mihran

OpenCart-TR
toter' Alıntı:
vQmod kurulumunda VQMOD HAS BEEN INSTALLED ON YOUR SYSTEM! yazısını gördüğümüzde işlem tamamdır.

Admin panelinde bir değişiklik olmaz. o kendi kendine çalışır:)
Admin panelinden bir müdahale söz konusu değildir.
Öğrendiğim kadarıyla...

vqmod u ben de ilk kez kurdum, amacım site içi bir arama modülü kurmak.
Şimdi tek sorunum vqmod kuruluyken vqmod bir arama modülü var onu yani vqmod ile çalışan bir modülü nasıl kuracağım bilmiyorum.

sakaryanotebook

OpenCart-TR
anladığım kadarı vqmod modülü ana dizinin içine attıgınız vqmod klasorunun içindeki xml klasörünün içine atıyorsunuz buraya kadar sonra ?? çözersem devam ederim burdan birazdan bir deneme yapacam :)

olcaybagci

OpenCart-TR
sakaryanotebook' Alıntı:
anladığım kadarı vqmod modülü ana dizinin içine attıgınız vqmod klasorunun içindeki xml klasörünün içine atıyorsunuz buraya kadar sonra ?? çözersem devam ederim burdan birazdan bir deneme yapacam :)

Sonrasında birşey yok :) Xml dosyalarını vqmod klasorunun içerisindeki xml klasörüne attığınız zaman zaten otomatik olarak çalışacaktır. (Bazı eklentilerde, farklı dosyaları farklı klasörlere atmanız gerekiyor, onlarda zaten bellidir hangi klasöre atılacağı.

damlaofis' Alıntı:
VQMOD ALREADY INSTALLED!
yazısı çıkıyor ne yapayım.

Bir şey yapmanıza gerek yok, geri dönün ve siteyi kullanmaya devam edin :) VqMod ile eklenti eklemek isterseniz XML klasörünün içine kullanmak isediğiniz eklentinin xml dosyalarını atıyorsunuz. Hepsi bu kadar