visitor counter sorunu

Güven_

OpenCart-TR
1.5 kullanıyorum visitor counter ziyaretçi modülü kurdum fakat stede göstermek istediğimiz yerin modülünü ekliyorum kontrol panelinden kaydettiğim zaman tekrar girdğimde kaydettiğimi görmüyor bu yüzden sitede modülü göstermiyor.acill yardımm

KadiRKY

OpenCart-TR
Web sitesi
www.abdulkadirkaya.com
Eğer sorununuzu yanlış anlamadıysam sorun için izleyeceğiniz adım şu : Sistem > Genel Ayarlar > Sunucu 'ya tıkladığınızda en altta "Bu sayfalarda yanıltıcıyı yoksay:" diye bir kısım vardır. Ordan çalıştırmak istediğiniz modülü seçip sayfayı kaydedin. Hemen ardından kullanmak istediğiniz modülü tekrar ayarlayın ve kaydedin. Düzeldiğini farkedeceksiniz.

Güven_

OpenCart-TR
dediğiniz yerde öyle bir seçenek göremedim başka bir kısımda olabilir mi

KadiRKY

OpenCart-TR
Web sitesi
www.abdulkadirkaya.com
Bazı modüllere kullanım için izin vermeniz gerekmektedir. Ben size 1.4.9.3 sürümünde ki ayarı anlattım ama hepsinde hemen hemen aynıdır. Genel ayarlar kısmını incelerseniz anlattığım bölümü bulabilirsiniz.

Güven_

OpenCart-TR
Genel ayarlar kısmını inceledim fakat sizin dediğiniz gibi modül izin verme ile ilgili bir yer bulamadım.başka bir yolu varmı acaba

KadiRKY

OpenCart-TR
Web sitesi
www.abdulkadirkaya.com
Bildiğim başka bir çözümü yok ama daha bilgili arkadaşlar umarım yardımcı olacaktır. Yardımcı olamadığım için kusura bakmayın. Ama dediğim yöntemin işe yarayacağından çok eminim. Anlattığım kısmı bulamadınız sanırım.

Bu arada söylediğim kısmı ek olarak ekledim. İncelersen sevinirim.

Ekli dosyalar

• ss.jpg
    ss.jpg
    38.5 KB · Görüntüleme: 9

Güven_

OpenCart-TR
göstermiş olduğun bölüm 1.4 sürümlerde yer almaktadır.1.5 sürümlerde bulunmamaktadır.
yinede ilgin için teşkkür ederim.

KadiRKY

OpenCart-TR
Web sitesi
www.abdulkadirkaya.com
KadiRKY' Alıntı:
Bazı modüllere kullanım için izin vermeniz gerekmektedir. Ben size 1.4.9.3 sürümünde ki ayarı anlattım ama hepsinde hemen hemen aynıdır. Genel ayarlar kısmını incelerseniz anlattığım bölümü bulabilirsiniz.

Zaten belirtmiştim sürümü. Burdan örnek alıp alternatif çözüm yolları bulabilmeniz için söylemiştim zaten. Neyse diğer arkadaşlar yardımcı olacaklardır.