Veritabani Degistirmek

exelance38

OpenCart-TR
pencart 1.4.9.5 versiyonunu Kurdugum Veri Tabanina Baska Bi veritabani Göstermek istiyorum.Nasil yapabilirim. Yada Eski web sitemin yedegini Aldim Simdi Opencart kullaniyorum Verilerimi Aktarmak istiyorum Sql olarak ice aktariyorum ama veriler gelmiyor Cözüme Yardimci olursaniz sevinirim.

Selam Ve dua ile Esen Kaliniz.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
İçeri aktarmak istediğiniz veritabanınız da opencart scriptine mi ait?

exelance38

OpenCart-TR
Hayir. Söyle Anlatayim Size. Eski Web sitemi Kullanimini durdurdum opencart 1.4.9.5 sürümünü kullaniyorum.Eski sitemden MSSQLin Yedegini Sql olarak Cektim. Opencart Sistemi kullandigim MySql'e gelip İce Aktar Diyorum %99'a gelince Tekrar Giris Yapmami İstiyor.Verilerim de Cok degerli 130 bin kitabin Yedegi Söz Konusu Yardimlarinizi Bekliyorum.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Sayın Exelance bunun için ücretli istekleriniz bölümüne konu açmanızı tavsiye ederim. Zirar sql al sql yükle olayı değil bu. Scriptler farklıyken aynı tabloları okumaz. Opencart'a göre sqlin uyarlanması gerekir.

Bu da zahmetli bir iş olduğundan ücreti mukabilinde yardımcı olabilirler ancak.

http://forum.opencart-tr.com/forum-36.html

exelance38' Alıntı:
Hayir. Söyle Anlatayim Size. Eski Web sitemi Kullanimini durdurdum opencart 1.4.9.5 sürümünü kullaniyorum.Eski sitemden MSSQLin Yedegini Sql olarak Cektim. Opencart Sistemi kullandigim MySql'e gelip İce Aktar Diyorum %99'a gelince Tekrar Giris Yapmami İstiyor.Verilerim de Cok degerli 130 bin kitabin Yedegi Söz Konusu Yardimlarinizi Bekliyorum.

ebadem

OpenCart-TR
Opencart veritabanına ait değilse strip işin zor kardeş. Allah yardım etsin. Hatat ben opencart edminde aldığım yedeği bile bazen atmakta zorlanıyorum. En güzel phpmyadmin den alınması.