üyelere fiyat farkı

sokrades

OpenCart-TR
arkadaşlar sitemize üyere farklı indirimler vermek istiyoruz. örneğin bayiiler gurubu alışveriş yaparken otomatik olarak %50 indirimli yapılsın. bu olabilir mi?

sokrades

OpenCart-TR
arkadaşlar sorunu çözdüm. ürüne kampanya ekliyorm ve ürünün kampanyalı fiyatını belirlediğim müşteri gurubu görebiliyor

karubum

OpenCart-TR
Ben de Opnecart 1.5.4.1 var ve kampanya modulünü ekledim. Her şey iyi çalışıyor. Ürünlere kampanya oluşturuyorum ve Müşteri gurubunu seçip kampanyayı o guruba tahsis ediyorum.

Benim sorunum şu:

Ben bazı kampanyaları bütün müşteri gurubuna göstermek istiyorum. Bunu nasıl yapacağım. Kampanyayı oluştururken böyle bir seçenek çıkmıyor.

KASPER

OpenCart-TR
Web sitesi
www.samsundaemlak.com , http
karubum' Alıntı:
Ben de Opnecart 1.5.4.1 var ve kampanya modulünü ekledim. Her şey iyi çalışıyor. Ürünlere kampanya oluşturuyorum ve Müşteri gurubunu seçip kampanyayı o guruba tahsis ediyorum.

Benim sorunum şu:

Ben bazı kampanyaları bütün müşteri gurubuna göstermek istiyorum. Bunu nasıl yapacağım. Kampanyayı oluştururken böyle bir seçenek çıkmıyor.

aynı kampanyayı iki kere oluştur birini bireysel diğerini kurumsal yap. tabi doğru anladıysam :)