üye olurken hata alıyorum neden aceba?

socak

OpenCart-TR
merhabalar arkadaşlar opencart 1.5.1.3 sürümünü kullanıyorum, siteye yeni bir kullanıcı üye olduğu zaman, aşağıdaki hatayı alıyorum üyeliği onaylıyor ama üyelik aşamasında aşağıdaki sayfaya yönlendiriyor beni bu hatayı nasıl düzenlerim? birde yeni müşteri kayıt olduğunda mail adresine onay maili gitmesi lazım oda gitmiyor bunları nasıl düzeltebilirim?

Warning: mail() has been disabled for security reasons in /home/pbardak3/public_html/system/library/mail.php on line 157Warning: mail() has been disabled for security reasons in /home/pbardak3/public_html/system/library/mail.php on line 157Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/pbardak3/public_html/index.php:104) in /home/pbardak3/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_engine_controller.php on line 28Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/pbardak3/public_html/index.php:104) in /home/pbardak3/public_html/vqmod/vqcache/vq2-system_engine_controller.php on line 29

memetalpay

OpenCart-TR
mail hatası mail ayarlarını smtp olarak ayarla host firmanız php mail göndermenize izin vermiyor olabilir

socak

OpenCart-TR
smtp olarak nasıl ayarlıyacağım üstat onu söylermisin lütfen?

smtp olarak ayarladığımdada aşağıdaki hatayı aldım üstad

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/pbardak3/public_html/system/library/mail.php on line 161Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to :25 (php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known) in /home/pbardak3/public_html/system/library/mail.php on line 161Notice: Error: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known (0) in /home/pbardak3/public_html/system/library/mail.php on line 164

onurum

OpenCart-TR
üst aksiyondaki hatayı bende alıyorum, çözümü burada paylaşır mısınız.

kadir

OpenCart-TR
Arkadaşlar merhaba, ben opencart da yeniyim. Çok fazla kodlama bilgim yok. Sitemde kayıt olurken register.php de hata veriyor.
Fatal error: Call to undefined method Loader::helper() in /home/otterbox/public_html/catalog/controller/account/register.php on line 414
Farklı bir register.php dosyası ile değiştirdim.Onda da adres satırları bozuluyor.
Bununla ilgili bilgili arkadaşlardan yardım istiyorum.

Arkadaşlar ben sorunu opencart dosyalarını tekrar yükleyerek çözmüş oldum.Ama böyle bir hata hangi koddan dolayı oldu onu halen çözemedim.

Ekli dosyalar

• opencart hata.jpg
    opencart hata.jpg
    319.7 KB · Görüntüleme: 16