Üye ol kısmı yok

amoremorte

OpenCart-TR
Arkadaşlar müşteri siteye girdi bir ürüne baktı beğendi ve onu satın almak istedi. Buraya kadar her şey normal fakat ürünlerde satın al die bir bölüm çıkmıyor. Bunu ürünlerin oraya koyma şansım varmı ?

dgdizayn

OpenCart-TR
Arkadasım ne soruyorsun ne istiyorsun baslıgında Üye ol kısmı yok yazıyor sorudada satın al die bir bölüm çıkmıyor diyorsun

amoremorte

OpenCart-TR
siteye giriş yapıldı üye olmadan daha sonra her hangi bir ürün seçildi ürün seçildiğinde satın al diye bir seçenek çıkmıyor. Yani ürünün yanında reklam olmaz inşallah gittigidiyor.com daki gibi satın al diye bir seçenek çıkmasını istiyorum bunu nasıl koyabilirim. Sepete ekle kısmına tıklandığında o zaman üye girişi yapın yada üye ol yazıyor. Ben o şekilde istemiyorum açıkçası.

dgdizayn

OpenCart-TR
uye olmadan satın alabilir. Uye girisi yapmadan sepete ekle sonradan da satın alma var zaten. Sanırım sizin site ayarlarında sorun var anladıgım kadar

amoremorte

OpenCart-TR
Sitede o şekilde var. sanırım ben anlatamadım. Şimdi siteye sen girdin üye olmadan ürünlere bakarken ürünün yan tarafında satın al butonunun olmasını istiyorum. Ama üye olmadan satın alamıyacak. Sepete ekle olayını biliyorum. Fakat çoğu kişi o şekilde bilmez. Ürüne tıkladığında yan tarafında satın al diye bir buton olmasını istiyorum.