üst menü

piryapos

OpenCart-TR
[attachment=1226]Üst menüde 4 adet katagori gözüküyor diyer katogoriler gözükmüyor üstelik defult tema diyer siteleri inceledim herkese tüm katogoriler gözüküyor bunun bir ayarımı var yada modülümü bilen yardım ederese sevinirim teşekkürlerimi şimdiden iletirim üstel,k daha net alaşılır olsun diye resimde ekledim

Ekli dosyalar

• s.jpg
    s.jpg
    294.3 KB · Görüntüleme: 224

piryapos

OpenCart-TR
araştırdım ama bu konu ile alakalı bir şey bulamadım lütfen bilğilerinizi paylaşın

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
araştır araştır var sorunun cevabı var. Sen Kategorilerini iyi araştır. Bak adminden kategori eklerken veri kısma geldiğinde şöyle yazıların olduğu bir yer var"
Üst:
Üst menüde göster. Sadece ana kategoriler de çalışır."

Hiç buraya dikkat ettin mi?

piryapos

OpenCart-TR
sorun çözüldü haklıymışın buldum süpersiniz teşekkürler
fakat çok fazla kategori var 2. satıra geçince soldaki katogarileri kadırıyor ortaya alıor bunun çözümü nedir?

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
Kardeş Tüm kategoriyi üste alacaksın diye bişey yok. İhtiyaç Duyduklarını göza çarpanları üste al. Ona göre ayar ver. Birde Yanılmıyorsam header.tpl içinde olması lazım onun kodları. Ordan bi center ekleyiver bakalım ortalıyormu :)

piryapos

OpenCart-TR
centerlik iş değil nolmalde düzgün falat diyer katogorileri ekleyince sorun oluyor üst menüyü çift satıra dönüştürmek lazım üst menü otamatik 2 satır oluyor fakat altaki bölüm biraz daha aşagıya inmeli yani 10 sa değeri 12 olmalı sanırım ama nerde hangisi ?

gezcin

OpenCart-TR
shopland tema kurdum, Ana kategori de olan hepsi üst tarafta çıkıyor kapatsanda açsanda aynı tik işlemiyor bunu nasıl düzeltebilirim

@RTHuR

OpenCart-TR
buna benzer sorun bendede var ( Üst menüde göster. Sadece ana kategoriler de çalışır. ) tikini işaretliyince açtığım kategori üst menüdede ve katagorilerde cıkıyor. ben sadece üst menüde cıkmasını istiyorum nasıl yapabilirim tşk

casperkip

OpenCart-TR
Web sitesi
www.gokhanbayraktar.com.tr
@RTHuR' Alıntı:
Üst menüde göster. Sadece ana kategoriler de çalışır. aynı sorun bende de var Üst menüde göster. Sadece ana kategoriler de çalışır. tikini işaretliyince üs menüdede ve katagorilerdede cıkıyor sol menüde de üste actıgım üst menüde sol menüde açtığım sol menü katagoride cıksın nasıl yaparım

ahh söylemek istediğini bir anlasam :D

@RTHuR

OpenCart-TR
anlayan varmı rica etsem