Ürünlere Resim Eklediğimde Hata

salieri

OpenCart-TR
209lf1l.jpg

Arkadaşlar panele girdiğimde resim yükleme kısmına geliyorum. İnternet explorer böyle bir hata veriyor. Yükleyemiyorum. Başka browserlerdede denedim ama olmuyor. Birde ürüne tıkladığımda aşağıdaki hata çıkıyor.
Kod:
Notice: getimagesize() [function.getimagesize]: Read error! in /home/cadde/domains/cadde212.com/public_html/system/library/image.php on line 11Warning: imagejpeg(): supplied argument is not a valid Image resource in /home/cadde/domains/cadde212.com/public_html/system/library/image.php on line 43Warning: imagedestroy(): supplied argument is not a valid Image resource in /home/cadde/domains/cadde212.com/public_html/system/library/image.php on line 50Notice: getimagesize() [function.getimagesize]: Read error! in /home/cadde/domains/cadde212.com/public_html/system/library/image.php on line 11Warning: imagejpeg(): supplied argument is not a valid Image resource in /home/cadde/domains/cadde212.com/public_html/system/library/image.php on line 43Warning: imagedestroy(): supplied argument is not a valid Image resource in /home/cadde/domains/cadde212.com/public_html/system/library/image.php on line 50

afroma

For a good time, one night only
Web sitesi
meettomy.site
Re: Ürünlere Resim Eklediğimde Hata :(

resim boyutu çok büyük küçültmeniz gerekecek photoshop ya da picasa gibi programlaRLA crop yapabilirsiniz ya da boyutlandırma

salieri

OpenCart-TR

Hocam dediğiniz gibi resmi küçülttüm 170x200e kadar yine gözükmüyor resim. + sorun şu belki yardımcı olur

n2ojn6.jpg

Soru işaretli kısımda yüklediğim resimler gözükmesi gerek miyormu normalde ? hiçbirşey çıkmıyor bende FTPdeki image klasörü dolu olduğu halde. Sanırım bura ile ilgili bir problem var ama çözemedim. :(

afroma

Web sitesi
meettomy.site

FTP den CHMOD ayarlarını bu klasörün 777 yapın

salieri

OpenCart-TR

Hocam yaptım dediğiniz gibi ama sorun aynı :(

afroma

Web sitesi
meettomy.site

Plesk panel kullanıyorsanız ya da başka bir sistem genelde böyle sorunlar oluyor aklınızda olsun opencart gibi sistemlerin en temiz çalıştığı sistem linux cpanel dir...

salieri

OpenCart-TR

Hostumda Linux DirectAdmin panel kullanıyor. Acaba bana istisna gösterip özel olarak yardım edebilir misiniz.

erener

OpenCart-TR

bende aynı sorunu yaşamıştım 1.4.0 ' da sana tavsiyem 1.3.4 ü kur sımsıkı taş gibi dimdik :oops: daha bir problem yaşamadım hiç sadece ürün tanıtım scripti olarak kullanıyorum 1.3.4 'ü kur yapamdıgın bir nokta olursa yardımcı olurum kardeşim...

salieri

OpenCart-TR

Eyvallah baba hemen deneyeceğim. Olursa valla çok dua edicem.

gencdenizli.net

OpenCart-TR
RE: Ürünlere Resim Eklediğimde Hata :(

Bu sorun hala var bende ve düzeltilemiyor.

mbilken

OpenCart-TR
import ederen bir hata

arkadaşlar import ettikten sonra bir hata alıyorum neden olabilir acaba? http://img59.imageshack.us/i/adszgiw.jpg/ resim burda