Ürünlere Farklı Farklı iskonto Gösterebilir Miyiz?

barmen43

OpenCart-TR
iskonto oranı

Öncelikle herkese merhabalar

Arkadaşlar ürünlerin seçiminin olduğu kısma manuel olarak iskonto girilmesini istiyoum bu konuda yardımcı olabilicek arkadaşlar var mı ?

barmen43

OpenCart-TR
RE: iskonto oranı

TECHNOLOG' Alıntı:
ürün eklerken indirim yapabilirsin.

Arkadaşım ben anlatamadım galiba pazarlama işi yapan arkadaşlar var.Farklı müşterilere farklı ürünlerde değişik iskonto oranları uyguluyorlar. Ürün siparişi geçecekleri zaman ürün iskontolarını elle girsinler istiyorum Umarı açıklayıcı olmuştur

other29

OpenCart-TR

Benimde böyle bişeye ihtiyacım var. son kullanıcı 1. derece bayi 2. derece bayi ... şeklinde iskonto uygulayabiliyormuyuz. veya ürün bazında son kullanıcı fiyatı bu bayi fiyatı bu bayiye özel fiyatı bu diyebiliyormuyuz.

sxcajans

OpenCart-TR

Müşteri gruplarına göre fiyatlandırma yapabilirsiniz.... Opencart aynı zamanda bir B2B sistemidir.

nurikalkan

OpenCart-TR
Web sitesi
denizsarfbilgisayar.com
yaptığım Kampanyalarda Örnek herhangi bir ürünü kendi sitemde ( http://denizsarfbilgisayar.com/casio-classpad-330 ) Özellik büyük internet firmaları örnek olarak iskonto %25 gösteriyor.yanındada kalan ürün adeti gösteriyor.bunu yapabileceğimiz bir modül var mı ?

ehaydarx

OpenCart-TR
merhaba

bende yeni openkart kullanıyorum bir cok sorunu siteniz sayesinde cozdum sorunsuzca calısıyor fakat bu yukarıda bulunan soru ile ilgili bir sorunum var yapılan iskontoları % cinsinde vermek mumkunmu yani iskonto üründe fiyatını yazmak zorunda kalıyorum ama % cinsinden yazmak birhayli isimi kolaylastıracak daha once oscommerce kullanıyordum oldukca kolay olmustu simdi yeni bir site olusturuyorum ve host firmam bu sistemın daha kullanıslı oldugunu soyleyince bunu kurdum oscommerce kadar detaylı olmasada cokdaha sade olması ilgimide cekmedi degil su iskontolarıda coze bilsem sorun bitecek
birde bir cok üründe iskonto yapmama ragmen kampanyalı urun kısmı bos gorunuyor hala
yardımlarınız icin simdiden tesekkurler

anaymohite

OpenCart-TR
Typically the improvement through telecommunication, connection to the internet and desktop computer system might be brought by your improvements through fibre optics. It happens to be used towards transfer imagery, data, phone, and information from one point to an. Visit this: http://www.zetta.net.au/