ürün silme hatası

vistaa

OpenCart-TR
ürün sıldıgımde asagıdakı hata ıle karsılasıyorum bunun sebebı nedendır yardım edersenız sevınırım

Notice: Undefined index: HTTP_X_REQUESTED_WITH /controller/catalog/product.php on line 19

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Hızlı ürün güncelleme modulunu kurduysanız bu hatayı alıyorsunuz sanırım.. Hata aldığınız dosyaları yeniden yüklemeyi deneyin.. Yada excel modulunu kurup ürünlerinizi bu şekilde silmeyi deneyin.. Modulun yapımcısı bu hata için herhangi bir açıklama yapmadı şuan..

vistaa

OpenCart-TR
tesekkur ederım mırac kardes evt hızlı fıyat ekleme ıle alakalı modul yuklemıstım sanırım o hataya neden oluyor yenıden attım hata aldıgım dosyayı ama yıne aynı sanıırm ıkısınden bırını kullanacam .)

blood3nis

OpenCart-TR
Ürün silme hatası

Ürün silme işlemi yapar iken sayfa otomatik olarak beyaz hale geliyor .. Nedeni ne olabilir.

Freddy

OpenCart-TR
admin/view/template/catalog/product_list.tpl yi açın
şu Kodu Bulun
Kod:
<a onclick="$('form').submit();" class="button"><span><?php echo $button_delete; ?></span></a>
ve bununla değiştirin
Kod:
<a onclick="$('#form').attr('action', '<?php echo $delete; ?>'); $('#form').submit();" class="button"><span><?php echo $button_delete; ?></span></a>
modülüm 1.4.9 ve bu değişiklikten sonra hızlı düzenleme de ürün silmede çalışır durumda.
Çok Faydalandığım Bu Güzel Foruma Ecicikte (Azıcıkta) olsa faydam Olursa Ne Mutlu...
Sağlıcakla

yasarakdeniz

OpenCart-TR
:idea:Freddy - vermiş olduğumuz bilgi için çok teşekkürler

Muhammet02

OpenCart-TR
Freddy' Alıntı:
admin/view/template/catalog/product_list.tpl yi açın
şu Kodu Bulun
Kod:
<a onclick="$('form').submit();" class="button"><span><?php echo $button_delete; ?></span></a>
ve bununla değiştirin
Kod:
<a onclick="$('#form').attr('action', '<?php echo $delete; ?>'); $('#form').submit();" class="button"><span><?php echo $button_delete; ?></span></a>
modülüm 1.4.9 ve bu değişiklikten sonra hızlı düzenleme de ürün silmede çalışır durumda.
Çok Faydalandığım Bu Güzel Foruma Ecicikte (Azıcıkta) olsa faydam Olursa Ne Mutlu...
Sağlıcakla
Allah Razı Olsun Kardeş İşe Yaradı Eyvallah ..

allah razı olsun Freddy.. İşe Yaradı Eyvallah..