Ürün seçeneklerinde farklı görünüm?

identity

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar,

bir kaç sitede gördüm hatta opencart'ın sitesindeki opencart magazalarından bir kaçında da gördüm resimdeki gibi seçenekleri nasıl düzenleyebiliriz bunun hakkında bilginiz var mı?

2guv8.png

ByAmiG0

OpenCart-TR
Ben yeniyim.Pek Fazla bilgim Yok Ama Katalog/Seçenekler Sekmesine Bir Göz At Ben Renkleri Orada Düzenledim.

identity

OpenCart-TR
teşekkkür ederim ByAmiG0 üyelik tarihime bakarsan opencart da hiç de yeni sayılmam neresinde ne var ne işe yarar biliyorum münüleri karıstırarak yapılabilcek birşey degil benim sordugum şey resimde gördügün gibi seçim yapmak

identity

OpenCart-TR
Bu konu hakkında bilgisi olan yok mu arkadaşlar??

fofotara

OpenCart-TR
Resimdeki gibi css kodları ile oynayarak yapabilirsin. Burdaki jquery ui kütüphanesi ile düzenlendi mesela. Biraz kurcala olmaz sa beraber bişeyler yapalım.

Burdan yardım alabilirsin.

Ekli dosyalar

• opncrt.JPG
    opncrt.JPG
    26.5 KB · Görüntüleme: 85

identity

OpenCart-TR
teşekkür ederim fofotara nasıl yapıldıgını bilmiyordum şimdi bu şekilde gösterebiliyorum resimde anlaşılmıyor ama ilk rengi seçtikten sonra bedenler çıkıyor bunu nasıl yapabiliriz sanırım bunun için bi kodlama gerekir ben örnek sitelerinde oldugu için yapılmıs bir yama vardır diye düşünüyordum kimsenin böyle bir ihtiyacı olmamış sanırım

identity

OpenCart-TR
evet binevi dedigin şekilde olacak örnek olarak gunesmarketing.com diye bir site var sitede herhangi bir ürünün içine girip opsiyonlarının nasıl oldugunu görebilirsiniz anlatmak istedigim tam bu şekilde

örnek için tşk ederim iyi çalışmalar