Ürün Sayfalarını Düzenleme

panicdefence

OpenCart-TR
Merhabalar Ben totalde sadece 6-7 adet ürünün olduğu bir site tasarlamaktayım. Site genel yapısı tanıtım şeklinde olacak. ürün sayfalarını bilgi sayfası olarak kullanmaktayım.
Yapmak istediklerim;
-Görünüm kısmını default olarak tabloda tutmak, list ve tablo seceneğini kaldırmak istiyorum.
-sırala ve göster kısımlarını da komple kaldırmak istiyorum.
-Ürün sayfasında ürün ekli değilken. ürün sayfasında bu kategoride ürün bulunmamaktadır ibaresini çıkartmak istiyorum.
şimdiden teşekkür ederim

efsanegokhan

OpenCart-TR
abi kaç gün olmuş tek bir cevap yok vatandaşa gerçekten bilinmiyor mu ? bilinmiyorsa kapatalım gidelim burayı. bizim gibi yeni arkadaşlara yazık :)

muzorotti

OpenCart-TR
forumda paylaşılmış yazılmış olanları tekrarlamak yeniden yazmak istemiyor birçok kişi o yüzden bekliyorsunuz ( aslında arama bölümünden beklemeden halledebilirsiniz) 30 mesaj sınırı iyiydi aslında zorunlu olarak araştırıyorlardı yeni üyeler ama konu açılıyor ve bekleniyor buda forumun aynı konudan defalarca açılmasında neden oluyor.

''abi kaç gün olmuş tek bir cevap yok vatandaşa gerçekten bilinmiyor mu ? bilinmiyorsa kapatalım gidelim burayı. bizim gibi yeni arkadaşlara yazık '' 6 gündür birilerinin illa bişey yazmasını beklemeyin araştırın bu' nun sizede faydası olacaktır

*Not: Amaç kırmak değil ülkemin vatandaşına balık tutmayı öğretmek.(elimden geldiğince )

sualci

OpenCart-TR
benimde böyle bir talebim var ama ne yazıkki aramalara erişemiyorum.