ürün kutusunun boyutunu değiştirme

agacmalzeme

OpenCart-TR
[attachment=2359]
resim 1 olarak işaretlediğim ürün kutu boyutunu 2 deki gibi küçültmek istiyorum ama beceremedim. div tag ile ilgili bişeymidir css dosyasının içinde birşey bulamadım.

filcik

OpenCart-TR
açıklamayı kaldırırsan hallolur gibi.

karaoglan

OpenCart-TR
stylesheet.css dosyasindaki bu kisimdaki min-height i düsürürsen o boslukta kisalacaktir.

@media (max-width: 1200px)
.product-grid .product-thumb .caption {
min-height: 200px;
padding: 0 10px;
}

agacmalzeme

OpenCart-TR
karaoglan' Alıntı:
stylesheet.css dosyasindaki bu kisimdaki min-height i düsürürsen o boslukta kisalacaktir.

@media (max-width: 1200px)
.product-grid .product-thumb .caption {
min-height: 200px;
padding: 0 10px;
}

sorunu bu şekilde gidermiştim yinede teşekkür ederim cevabınız için.

filcik' Alıntı:
açıklamayı kaldırırsan hallolur gibi.

açıklama yazmayınca & işareti koyuyor açıklama kısmına, ama başka yerden kaldırma imkanı varmı bu açıklamayı onu bulamadım.

[attachment=2360] resimdeki ürün açıklama yazısını temeli kaldırmayı başaramadım, hiç açıklama yazmayınca bu seferde .. koyuyor, orada açıklamanın yer kaplamasını istemiyorum açıkçası.

karaoglan

OpenCart-TR
o sayfadaki ürünlerin hicbirinde mi istemiyorunuz yoksa sadece bu üründe mi?
bütün ürünler icin o sayfada sag tiklayip en son secenek olan inspect element den aciklama elementini bulup kaldirip lokal de deneyebiliriniz. Sorun olmuyorsa yaptiginiz degisikliklerin aynisini server a aktarmaniz gerekmektedir.

agacmalzeme

OpenCart-TR
inspect element notepad ++ ile düzenliyorum açıklamanın bulunduğu yeri siliyorum ama sayfayı yenileyince tekrar eski haline dönüyor. birde düzenlemeyi bütün ürünler için yapmak istiyorum.

karaoglan

OpenCart-TR
agacmalzeme' Alıntı:
inspect element notepad ++ ile düzenliyorum açıklamanın bulunduğu yeri siliyorum ama sayfayı yenileyince tekrar eski haline dönüyor. birde düzenlemeyi bütün ürünler için yapmak istiyorum.
Büyük ihtimalle bu detayin admin panelinden kolay bir sekilde kaldirilmasi mümkündür ancak ben bilmiyorum. Inspect element kismindan yapilan degisiklikler lokal de gecerlidir. Sayfayi yenilediginizde server daki degisiklik yapilmamis orjinal haldeki sistem devreye girer. Lokaldeki degisikigi servera kopyalamaniz lazim.