ürün filtreleme sorunu

sait39

OpenCart-TR
arkadaşlar merhaba opencart 3.032 ve 3.038 sürümlerinde filtre eklemede hata var 330 üzeri ürün ekleyemiyorum hata vermiyor eklenmiş gibi duruyor ama eklemiyor hata loglarında kod mevcut
2022-04-19 1:05:40 - PHP Notice: Undefined index: sort_order in /var/www/vhosts/xxxx.com/httpdocs/admin/model/catalog/filter.php on line 42
uğraştığım site cep aksesuar üzerine yapmak istediğim marka alt kategorisi model oluşturmak sağlam kullanabileceğim filtreleme modulu bulamadım olan var mı? yardımcı olursanız sevinirim ya da bu sorun nasıl giderebilirim

ocmagazin

OpenCart-TR
42.satır ve birkaç satır önce/sonrası satırlarda ne olduğunu buraya kod/veya görüntü olarak ekler misiniz?

ocmagazin

OpenCart-TR
Görünüşe bakılırsa filtrelemeye konu bir karakter seti sayfa derlenirken hataya neden oluyor. Filtre eklentisi ile opencart sürümü uyumlu ise; Hosting ayarları ile ilgili bir düzenleme gerekli olması muhtemel.

sait39

OpenCart-TR
merhaba hocam filtre eklentisi kullanmıyorum direk opencartın içindeki filtrelemeyi kullanyorum aslında ama tema journal kullanıyorum onunla alakalı olacağınıda sanmıyorum ama dediğiniz gibi hosting ayarlarından olabilir windows hosting kullanıyorum hostu linuxta bir denemem gerekiyor teşekkürler cevabınız için

sait39

OpenCart-TR
merhaba başka hosting te de aynı tema journual harici modül kullanmadım opencartın içindeki orjinal filtreleme yi kullanıyorum