Ürün Detayında - Ayrıntılarında Farklı Bilgiler Ekleme - Çıkarma

AlanyA43

OpenCart-TR
Sku kodunun görüntülenmesi için verdiğiniz kodlardan sku olan satırı dediğiniz yere ekledim fakat ürün detayına baktığımda sku görüntülenmesi gereken satırda aşağıdaki hata uyarısını aldım

SKU: Notice: Undefined variable: product_info in public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 30

Düzeltilebilir mi?

vega55

OpenCart-TR
ürün detay bölümüne kişisel buton nasıl koyulur arkadaşlar
özel link verebileceğim buton lazım
yardımcı olursanız çok sevinirim

muhammetgoksu

OpenCart-TR
Vega55 acaba çözüm bulabildiniz mi ? Bende ürün detay kısmına buton koymayı arıyorum yapamadım.Her ürüne ayrı bir buton nasıl koyabiliriz

turanunluer

OpenCart-TR
arkadaşlar bir halı sitesi için ölçüleri yazmam gerek kod güzel görünmeye başladı fakat alıdığım hatalar :

[undefined=undefined][undefined=undefined][undefined=undefined][undefined=undefined]Height: Notice: Undefined variable: product_info in /home/ebeturan/public_html/subasi/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 30[/undefined][/undefined][/undefined][/undefined]
[undefined=undefined]Width: Notice: Undefined variable: product_info in /home/ebeturan/public_html/subasi/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 31[/undefined]

bu şekilde nasıl çözümleyebiliriz

metindy

OpenCart-TR
Arkadaşlar sku alanı bende Fiyat alanının yanına adet-metre-kg yazdırmak için kullandım, aynı şekilde farklı şeyler için kullanabilirsiniz. Yaptığım değişiklikleri paylaşıyorum. (Versiyon 1.5.6)

Aç:
catalog/controller/product/product.php

Bul:
$this->data['points'] = $product_info['points'];

Altına Ekle:
$this->data['sku'] = $product_info['sku'];

Aç:
catalog/view/theme/TEMANIZ/template/product/product.tpl

Görünmesini istediğiniz yere:
<?php echo $sku; ?>

Ben fiyat alanının yanına ekledim, admin panelden sku alanına Adet veya Metre yazıldığında ürün detay sayfasında fiyat alanının hemen yanında Adet veya Metre şeklinde görünüyor.

Bu sayede ürünün birimini adet,metre,kg cinsinden olduğu bilgisini müşteriye ürün detay sayfasında gösterebilirsiniz.

thearc

OpenCart-TR
beyler peki bunları sku nun dile göre değişmesini nasıl sağlıyabilir yanği sku nun bu scritpteki değeri nedir bende 3 adet dil var o yüzden bana bu lazım ne yapabilirm