Ürün Başlığı Sorunu!

intfarming

OpenCart-TR
Merhaba,
Arkadaşlar, Bir ürün eklediğimiz ve ürüne girdiğimiz zaman TİTLE bölümünde yani BAŞLIKTA sadece ürün adı yazıyor. Örneğin benim tarım sitem var. Ana Sayfa Şu Şekilde:

İNTFA - İnovatif Tarımsal Faaliyetler - Tarım Ürünleri Satış Sitesi - Tohum, Toprak, Torf, Gübre, Fidan,...

Bir ürünün başlığı şöyle. Örnk: "Falkon Domates Tohumu"

Google da bu şekilde görüyor. Ben istiyorum ki ürüne girince TİTLE şöyle olsun.

Falkon Domates Tohumu - İNTFA - İnovatif Tarımsal Faaliyetler - Tarım Ürünleri Satış Sitesi - Tohum, Toprak, Torf, Gübre, Fidan,...

Kodlardan başlığı çağırma nasıl yapabiliriz.

Şimdiden sağolun

???

YARDIM EDECEK VAR MI?

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
catalog\controller\product\ içindeki tüm dosyalarda alttaki satırı bulup gerekli kodlarla değişiklik yapman lazım.. Gerekli kodları temanızın aynı dosların kullandığı tpl dosyalarında bulabilirsiniz.. Bunlar nelerdir tam olarak bilmiyorum ama bir örnek buldum product sayfasına uygulayabileceğin altta vereyim gerisini karıştırarak çözersin sanırım..

Genel bi değişiklik yapmak istiyorsan catalog\controller\product\ klasörünün içindeki tüm dosyalarda bu satırlarda değişiklik yapman gerekicek..
Satır bu..
Kod:
$this->document->title

Örnek olarak..
catalog\controller\product\product.php aç..
Bul..
Kod:
$this->document->title = $product_info['name'];

Değiştir..
Kod:
$this->document->title = ($product_info['name'] . $product_info['sku'] . ' .:Analiz Büro Makineleri Sarf Malzemeleri:. ' . $product_info['manufacturer']) ;

Burada ($product_info['name'] . ürün açıklama sayfasını title barındaki kelimeler için kullanılıyor..
ürün adı için name değeri verdik..
sku için sku değeri verdik ama ürün eklerken sku ya ne yazarsanız o gözükecek..
analizburo yazan yeri silip istediğinizi yazabilirsiniz.. sadece ürün açıklaması sayfasının titlesinde gözükecek..
manufacturer de marka olarak gözükecek..

Burda product sayfasından bikaç örnek verdim.. Sku yu genelde ürün özellkleri sayfamızda kullanmayız mesela.. Ürün eklerken oraya farklı anahtar kelimeler koyarak title barda yayınlayabiliriz.. Bu değişiklik genelde tüm dosyalarda aynıdır.. categoriyi eklerken product_info yerine category_info diye değişir bu kodlar..