Ürün açıklaması yazmada hata

tr8911

OpenCart-TR
Arkadaşlar ürün ekleme sırasında ürün açıklaması yazarken açıklama kısmına veri girişi yapamıyorum.Kaynak butonuna bastıgımda Html olarak açıklama girebiliyorum. Bunun bir çaresi var mı acaba. İlginize şimdiden teşekkürler

tr8911

OpenCart-TR
Editörü güncelledim ancak sorun düzelmedi. Editörün '' AÇIKLAMA '' kısmı hala aktif olmadı. Başka bir yol önerebilirmisiniz. veya başka bir editörü nasıl ekleyebiliriz.

tr8911

OpenCart-TR
Hoşgeldiniz mesajı eklerken aynı sorun devam ediyor. Ancak sorun explorerden (7 versiyon) kaynaklanıyor galiba, firefox ta sorun yok.Yani sadece explorer de sorun var . O konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim. 8.0 versiyonu yüklemeyi deneyeceğim.

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Explorerde farklı bi eklenti kullanıyorsanız ondan olabilirmi acaba:huh: Bende exp7 kullanıyorum sorun yok.. Pc nizdeki bir yazılımdan dolayı olabilir belkide.. Sunucudan çalışıyorsanız geçici bir admin kullanıcı hesabı ve şifresi oluşturup pmden gönderin deneyeyim..

tr8911

OpenCart-TR
eklentilerden veya explorer ayarlarından kaynaklanıyor sanıyorum. EXPLORER 8 yükledim sorun halledildi. ilginize teşekkürler

bozkurtum

OpenCart-TR
ürün açıklama kısmında editörde yazı kopyalama yapamıyormuyuz zira kopyalama aktif olmuyor bunu edditörde nasıl aktifleştirebilirim.