ürn eklemede tags 1062 hatası

öz_ak

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bitkiselsağlık.com
PHP:
Error: Duplicate entry '217-alt ıslatma-1' for key 'PRIMARY'
Error No: 1062
INSERT INTO product_tags SET product_id = '217', language_id = '1', tag = 'alt ıslatma'

bazı ürünlerde ürün etiketleri bölümünden hata alıyorum

bazı ürünler var aynı rahatsızlık için iyi geliyor bende aynı tag ları kullanıyorum

ürün etiketi olarak aynılarını yazıyorum ya aynı yazdığımdan yada sanırım bi harf sınırımı var üstteki hatayı alıyorum bunu nasıl aşarım kardeşlerim

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Alttaki dosyaları yenileriyle değiştirmeyi dene.. Yedeğini almayı unutma..:)

admin/controller/catalog/product.php
admin/language/turkish/catalog/product.php
admin/model/catalog/product.php
admin/view/template/catalog/product_list.php

emeric

OpenCart-TR
yenileriyle değiştir derken hocam ?

Error: Duplicate entry '270-avangard tv ünitesi-1' for key 1
Error No: 1062
INSERT INTO product_tags SET product_id = '270', language_id = '1', tag = 'avangard tv ünitesi'

bendeki hatada böyle aynısı sanırım

ea430

OpenCart-TR
yani orjinal dosyalarla değiştirmenizi önermiş arkadaş.
açıklama:
kullanmış olduğunuz sürümünün orjinal dosyalarını indirin arkadaşın söylemiş olduğu dosyaları değiştirin
ve şuanki dosyalarınızın yedeğinide almayı unutmayın diyede hatırlatmada bulunmuş.

emeric

OpenCart-TR
Teşekkürler ea430

Değiştirdim fakat hala aynı hatayı veriyor

"opencart-tr_v1493_tam_surum " bu dosyayı indirdim ve değiştirdim

ea430

OpenCart-TR
rica ederim fakaf opencart 1.5 kullandığın için konuyla fazla bilgi sahibi değilim fakat bir kaç araştırma sonucu 1.4.x sürümlerde özel eklentilerde ve türkçe karekter desteklemediğini gördüm vs. sürüm deüiştirmenizi önermekteyim 1.5 geçmenizi öneriyorum fakat geçiş modülü henüz çıkmadı ama eğer yeni kullanıcıysanız 1.4.x hiç uğraşmayın

jimsi

OpenCart-TR
Merhaba: bendede o sorun vardı fakat bir üründen 3 tane ekliyorsanız örneğin; 1 kutu xxx ürünü - 2 kutu xxx ürünü - 2 kutu xxx ürünü diye etiklerini aynı yapmayın eğer etiklerini eklerken farklı yaparsanız hata vermez.

system-e

OpenCart-TR
1.4.9.5 sürümünü kullanıyorum böyle bir hata alıyorum siteye girşite

Error: Can't create/write to file '/tmp/#sql_d85_0.MYD' (Errcode: 17)
Error No: 1
SELECT *, pd.name AS name, p.image, m.name AS manufacturer, ss.name AS stock, (SELECT AVG(r.rating) FROM review r WHERE p.product_id = r.product_id GROUP BY r.product_id) AS rating FROM product p LEFT JOIN product_description pd ON (p.product_id = pd.product_id) LEFT JOIN product_to_store p2s ON (p.product_id = p2s.product_id) LEFT JOIN manufacturer m ON (p.manufacturer_id = m.manufacturer_id) LEFT JOIN stock_status ss ON (p.stock_status_id = ss.stock_status_id) WHERE p.status = '1' AND p.date_available <= NOW() AND pd.language_id = '1' AND p2s.store_id = '0' AND ss.language_id = '1' ORDER BY p.date_added DESC LIMIT 20