Ücretsiz Sms Modülü

burqman01

OpenCart-TR
Arkadaşlar bende yeni buldum bu modülü belki gören arkadaşlar vardır.Ben yeni buldum süper bir uygulama dandik bir markettten çok iyi bir şirket moduna geçirebilecek bir sistem.Sistem şöyle çalışıyor.
Modülü indiriyorsunuz.
http://www.opencartsms.com (Sağ üstte sitene ekle diyor ordan kayıt olup indirin.)İçindeki dosyaları anadizine yükleyin.Sonra modüllerden İleti merkezi sms fln yazıyor onu aktif edin.Ordan İlk başta üye olduğunuz telefon numarası(başında 0 olmadan (Sıfır olmadan)) yazın şifrenizi yazın.Sonra altında müşteri ve admine gelicek mesajları ayarlıyorsunuz.telefon yazacağınız yerlere başında sıfır olmadan yazın.Ordaki olay şu %first name% %last name% muhabbeti var o şöyle çalışıyor.Diyelimki Bir müşteri üye oldu ona mesaj yollıcak otomatik sistem.Bunu şöyle yapıyorsunuz.
"Sayın %firstname%(boşluk)%lastname%(boşluk)xxxx.com'a hoşgeldiniz." Yani sistem oraya sistemin ne yazdığını belirtiyorsunuz.Buraları ayarladıktan sonra kaydet diyorsunuz.Ve sistem çalışıyor..canlı destek var girin konuşun takıldığınız yerde yardım ediyorlar.Sevgilerimle.

(aşşayada koydum dosyayı ama kaydolun önce sisteme)

Ekli dosyalar

• opencart_v1.5.6.zip
    30.7 KB · Görüntüleme: 44

admira

OpenCart-TR
Web sitesi
www.TrendCorap.com
Ücretsiz bir uygulama değil sanırım. Bilgilerini gir, 10 Ücretsiz SMS kazan! şeklinde bir metin yazıyor bilgi girerken.