Ücretsiz modül istiyorum! -diyorsanız

osmanozg

OpenCart-TR
bu çalışmalarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz.
ama opencart kullanıcılarının en çok istediği ve şu ana kadar bir türlü verim alamadığı sanal pos - vb. mobil ödeme vb. modüller
sanal pos yapıldı taksit tab bir türlü entegre edilemiyor
farkıl bir sitede sanal pos yapıldı taksit tabıyla ama kurabilen ve doğru dürüst kullanabilen ve çalıştırbilen bildiğim kadarıyla yok bununla ilgili bir çalışma beklerim eğer olursa diğer sitedeki pos modülü üzerinde yapılması gereken düzenlemeler yapılabilirse çok güzel olur.

memor

OpenCart-TR
merhaba site içinde ziyaretçilerin hangi urununu kaç kere goruntulendigi urunun altına yazıcak modul arıyorum nerden bulabilirim yada nasıl yapılır

eren.erduran

OpenCart-TR
Web sitesi
erenerduran.com
alone_king' Alıntı:
merhaba

uzun zamandır ugrasiyorum ama yapamadım.
single page checkout , one page checkout benzeri bir modül yapabilirmisiz
yaparsanız çok memnun olurum.

modülleri fazla tanımadığım için dediğinizi anlayamadım. biraz açabilirmisiniz veya bir örnek resim ne işe yarıyor?

Hknsl

OpenCart-TR
osmansan' Alıntı:
Hknsl' Alıntı:
Site içinden ziyaretçileri görebilceğimiz bir modül diyeceğim ama sanırım dehşet uğraştırcak bişey olur bu :)

Ziyaretçileri görebileceğiniz modül derken, anlık olarak sitede bulunan ziyaretçileri görmekten mi bahsediyorsunuz?

Evet, bu livezilla da görebiliyoruz hani onu modül olarak site içersinden ''aktif ziyaretçiler'' kısmı olsa, orda hangi ip hangi ürünü inceliyor gibi görsek falan.Bu tip birşey çok hoş olurdu.

alone_king

OpenCart-TR
eren.erduran' Alıntı:
alone_king' Alıntı:
merhaba

uzun zamandır ugrasiyorum ama yapamadım.
single page checkout , one page checkout benzeri bir modül yapabilirmisiz
yaparsanız çok memnun olurum.

modülleri fazla tanımadığım için dediğinizi anlayamadım. biraz açabilirmisiniz veya bir örnek resim ne işe yarıyor?

ilgilendiğiniz için çok teşekkürler. kasaya git bölümünü şu şekilde yapabilirsek diğer ayarları yapmak çok kolay olurdu. bu örnek sayfa size yeteri derecede açıklayıcı olacaktır. http://sethsyberg.com/projects/opencart/quickcheckout/sample/sample_form.html buradaki adres doldurma değilde vt. deki adresi de olabilir.

kolay gelsin iyi çalışmalar

anti91

OpenCart-TR
Bu tarz bişey yapabilirmisiniz.
Kargo takip numarası girmek için bir alan.

Ekli dosyalar

• 2011-11-25_045711.png
    2011-11-25_045711.png
    6.2 KB · Görüntüleme: 105

osmanozg

OpenCart-TR
sipariş takip modülü yapabilirmiyiz
sipariş numarası müşteriye gidecek
sipariş numarasıyla kargo- durum-vb.
şeyleri takip edebileceğimiz bir modül

örnek = Sipariş Takip Numaranız :1234567890 = sorgula

http://www.hepsiburada.com/musteri.aspx?id=29&type=0
http://www.praktiker.com.tr/Store/OrderControl.asp

eren.erduran

OpenCart-TR
Web sitesi
erenerduran.com
anti91' Alıntı:
Bu tarz bişey yapabilirmisiniz.
Kargo takip numarası girmek için bir alan.

Bunu oraya koyabiliriz, ama bunun ile yapmak istenilen ne? Yapacaksak mantığı nedir. Onları açık açık yazarsanız baya yardımınız dokunur

osmanozg' Alıntı:

Bu dediğiniz opencartta mevcut değil mi ? sipariş geçmişini güncelle diye bir kısım var yanlış hatırlamıyorsam. Aynı işlemi görmüyor mu

cesm-i_asik

OpenCart-TR
merhabalar; yardım kararınızdan ötürü tebrik ediyorum evvela.
benim isteğim;
müşteri almış olduğu ikinci bir üründe sistem otomatik olarak fiyatı düşük olan ürünün bedelini üçretini yarıya indirerek satışa devam etmesinin istiyorum kısaca ikinci üründe %50 indirim şeklinde de söyleyebiliriz. Aynı durum alınan 4.6.8..... ürünlerde de gecerli olmak kaidesi ile. lakin bu özelliği dilemiş olduğumuz anda kaldırıp daha sonra tekrar kullanıma acacagımız bir şekilde olması.
bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz ?

eren.erduran

OpenCart-TR
Web sitesi
erenerduran.com
cesm-i_asik' Alıntı:
benim isteğim;
müşteri almış olduğu ikinci bir üründe sistem otomatik olarak fiyatı düşük olan ürünün bedelini üçretini yarıya indirerek satışa devam etmesinin istiyorum kısaca ikinci üründe %50 indirim şeklinde de söyleyebiliriz. Aynı durum alınan 4.6.8..... ürünlerde de gecerli olmak kaidesi ile. lakin bu özelliği dilemiş olduğumuz anda kaldırıp daha sonra tekrar kullanıma acacagımız bir şekilde olması.

bu dediğiniz yapılabilir mi tam emin değilim ama benim yapamayacağımdan eminim. üzgünüm :/

cesm-i_asik

OpenCart-TR
eren.erduran' Alıntı:
cesm-i_asik' Alıntı:
benim isteğim;

bu dediğiniz yapılabilir mi tam emin değilim ama benim yapamayacağımdan eminim. üzgünüm :/

teşekkürler...

anti91

OpenCart-TR
düşündümde bu dediğim şeye gerek yok. tşkler.

osmanozg

OpenCart-TR

[/quote]

Bu dediğiniz opencartta mevcut değil mi ? sipariş geçmişini güncelle diye bir kısım var yanlış hatırlamıyorsam. Aynı işlemi görmüyor mu

[/quote]

merhaba
istenilen şey admin tarafında değil müşteri için, çoğu alışveriş sitesinde görmüşsünüzdür
sipariş verilince bir sipariş numarası verilir bu sipariş numarasıyla
giriş yapmadan da sadece elindeki sipariş numarasıyla sorgulama yaptığında o anda ürünün ne durumda olduğunu kargo verildiği tarihi
kargo sürecini hepsinin olduğu tam anlatamadım bu benzeri özellikli
bir modül yapabilriseniz sevinirim, yapamazsanızda canınız sağolsun
katkılarınız için teşekkür ederim

bihac

OpenCart-TR
normal sayfa ekleme

İyi günler, sitede bilgi sayfaları gibi ama altta yer almayacak ve birden fazla ekleyebileceğimiz bir modül var mı? kategorize yapılabilecek. Mesele; çanakkale tanıtımı kategorisi olacak onun altına tanıtım sayfaları eklenecek, ister tek sayfalık tanıtım sayfası, isterse iç içe birden fazla sayfa şeklinde ekleme yapabileceğimiz bir modül mevcut mu? Aradım ama bulamadım forumda.

filem

OpenCart-TR
Web sitesi
sproesslinge.de
Merhabalar,

Formlarda hic raslamadim!
Ya da kimsenin ihtiyaci olmuyor!
Ben Bahsettigim modulü(yamayi) aldim ama bana göre eksikleri var.
Eger ilgilenmek istiyorsaniz satin aldigim modulü size göndereyim düzenleyin.
Bu Modulu Burda Paylasirsak Bence cok büyük ilgi toplar ve Cogu insanin duasini Alirsiniz.

Bahsettigim Modül Siparislerin düzenlenmasi (admin Order edit)

Problemim,
-- Siparise yeni ürün eklemek +
-- Siparise yeni ürün eklerken ürün isminin yanina veya altina not yazabilmek (özellik ekleme ile ilgilide olabilir) -
-- Siparisten Ürün silmek +
-- Siparisteki ürünün siparis üzerinde fiyatini degistire bilmek -
-- Taplam siparisten indirim yapmak ayni zamanda üzerine fiyat eklemek -
-- Göndermeücreti degistirmek +

Sonunda +olanlar bende oluyor ama - Olnlar siddetle arzuladigim özelliklerdir.
+ oluyor
- olmuyor
Ilgilenirseniz cok Memnun olurum Saygilarimla

eren.erduran

OpenCart-TR
Web sitesi
erenerduran.com
RE: normal sayfa ekleme

bihac' Alıntı:
İyi günler, sitede bilgi sayfaları gibi ama altta yer almayacak ve birden fazla ekleyebileceğimiz bir modül var mı? kategorize yapılabilecek. Mesele; çanakkale tanıtımı kategorisi olacak onun altına tanıtım sayfaları eklenecek, ister tek sayfalık tanıtım sayfası, isterse iç içe birden fazla sayfa şeklinde ekleme yapabileceğimiz bir modül mevcut mu? Aradım ama bulamadım forumda.

bu dediğinizi şu şekilde de halledebilirsiniz.

Bir bilgi sayfası oluşturup onu temanın herhangi bir yerine, yani istediğiniz bir yerine linkini koyarsınız. alttakileride kaldırırsınız. ve istediğinizi binevi halletmiş olursunuz

byduman

OpenCart-TR
Merhaba.

Tekrar faydalı bir istekle karşınızdayım..

Kapıda ödeme sistemine ek ücret modulunu 1.5.x e uyarlarsan süper olacak.

Saygılar.

hagul

OpenCart-TR
s.a. hocam acizane bir isteğimiz olacak. private shop sanırım ismi.Site ana girişte sadece login modülü şeklinde yapılabilirmi.üye olunacak / onaylanacak adminden ve sadece üyeler giriş yapabilecek siteye.ve istenirse kaldırılabilecek bir modül. mümkünmüdür bu. saygılar. kolay gelsin

salbay

OpenCart-TR
Merhaba,
Belkide mevcuttur ama ben bilmiyorum.Sitedeki ürünlerin bazılarını dolar bazılarını TL üzerinden girmek ve TL üzerinden girdiklerimin kurla ilişkili olmamasını istiyorum.Yani TL ile girdiklerimin fiyatı kur ne olursa olsun aynı kalsın.Bununla ilgili bir çözüm olabilirmi?

nidayazilim

OpenCart-TR
Merhaba Eren Erduran Hocam
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 4. Sınıf bilgisayar öğretmenliği öğrencisiyim bu sistemle yeni uğraşmaya başladım.
Böyle bir yardımda bulunduğunuz için öncelikle teşekkür ederim.
Benim sıkıntım OpenCartta müşteri gruplarını oluşturuyorum. Fakat ürünleri müşteri gruplarına göre fiyatlarını düzenletemiyorum bir türlü nasıl yapabileceğim hakkında yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim .
Örnek olarak ali bayimiz olsun aliye ürünlerin fiyatları normal fiyatların %30 indirimlisi görünsün.
mehmet'te normal müşterimiz olsun. Onada normal ürünlerin fiyatları gösterilsin istiyorum. Yapamadım bir türlü yardımlarınızı bekliyorum.
İyi Çalışmalar. Hayırlı Akşamlar