Ücretsiz kurulum(öğrenci duası bonusuyla)

serler

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar bu bölümde çok fazla ücretli kurulum isteği gördüm.Fakat çoğuna ücretsiz yardım talebi gelmiş.Bende ücretsiz kurulum talebinde bulunuyorum.Ayrıca hosting firması hakkında da yardımcı olunursa sevinirim.
ilker ahmet MÜLDÜR

BLaDe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ondermedikal.com
Merhaba serler;

ücretsiz olarak kurulumunu gerçekleştirebilirim. Hosting firması olarak opencart ın sponsor hostingini kullanabilirsin.

FatihKuLL

OpenCart-TR
Web sitesi
www.sifaeli.net
kurulumu ücretsiz gerçekleştirmek benim için bir zevk olur. hosting de BLaDe arkadaşa katılıyorum sorunsuzdur.

serler

OpenCart-TR
Bu sponsor firmanın hangi paketi uygun olur mesela bireysel host bana yeterli gelir mi?

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
hangi sponsor firma? turhost diyorsanız linux bireysel paketi önerebilirim. ben turhostu yaklaşık 7 yıldır tanıyorum şahsımın ve çalıştığım şirkete ait bütün hosting ve domain işlerimi bu firmadan yaptırıyorum şimdiye kadar en ufak bir problem yaşamadım.

serler

OpenCart-TR
host ve domain alındı kurulum gönüllü kurulum yapabilecek arkadaşları bekliyorum.Kurulum anlatıma baktım filezillayı indirdim ama baştan sorum çıktı şimdilik kurulumu biri yapabilirse gerisini bir şekilde yaparım

Yok mudur bayram hediyesi verecek arkadaş :)