Ücretsiz Canlı Destek...

galileoscr

OpenCart-TR
Merhaba;

Siteme bir canlı destek eklemek istiyorum. Aradım bir türlü istediğim özelliklerde ücretsiz bir servis yok. Sadece sağ alt köşede online offline bildirimi olacak ve mesajlaşmaya yarayacak bir şey lazım, kayıttı vs. gerek yok basit olması yeterli.

RedWhite27

OpenCart-TR
Web sitesi
www.leventkorkmaz.com
Aşağıda kontrol edebileceğiniz bir site var, alt sol köşedeki sabit buton, destek açık yada kapalı olduğunda duruma göre değişiyor.
Kendi tasarladığınız butonlarıda kullanabilirsiniz.

proğramı aşağıdaki linklerden temin edebilirsiniz,kesinlikle yasal versiyonudur.
proğram hakkında aklınıza takılan şeyleri buradan sorabilirsiniz...

kullanılan proğram livezilla Bildiğiniz üzere livezilla bir süre önce tamamen ücretli oldu elimde ücretsiz, sınırsız kullanım süresi olan fakat doğal olarak bazı kısıtlamalar uygulanmış versiyonu mevcut.proğramın kullanılabilir aktif özellikleri şunlar.

web sayfanızın dilediğiniz kısmına veya ekranda sabit kalması için herhangi bir köşesine destek butonu ekleyebilirsiniz.

program .exe türü olduğundan bir pc üzerinden kurulum gercekleştirilir ve yine aynı pc üzerinden kontrol edlir.

tüm yazısmaları kurulu bulunduğu pc içinde ip adresleri dahil kayıt eder.

müşteri web sayfasına girdiği an destek butonuna tıklamadan ekranın sağ alt kısmında uyarı penceresi belirir bir kaç saniye bekler ve uyarı kaybolur.

Bahsedilen uyarı penceresi kaybolmadan 1 tık yapıp yakalarsanız veya müşteri destek üzerinden bağlanmış ise? sitenin hangi sayfasında hangi ürüne göz attığını görebilir hatta müşterinin pc ekranına tavsiye linkler,yazılar veya desteğe bağlanıp yardım alması için uyarılar göndrebilirsiniz.

müşteri siteye girdiği an kare şeklinde yukarıdan ekranın ortasına doğru inen canlı destek uyarısı ekleyebilirsiniz bu ayarı bir kez yapıp daha sonra tek tıkla aktif yada pasif hale getirebilirsinir, Bu özellik müşteriye bi kaç sayfada görünecek daha sonra kaybolacaktır.

program kapalı iken; müşteriler destek penceresinde ad soyad, tel, mail, mesaj bilgileri girecek pencereyle karşılaşır. bu pop-up penceredeki kısımları azaltabilirsiniz sadece isim mail ve mesaj alanı olsun gibi. ve bu kısım üzerinden gelen bilgileri programı açtığınızda mesaj kısmında görebilirsiniz.

müşterilere daha görsel bir destek penceresi sunmak için düzenlemeler yapabilirsiniz (kendi logonuzu eklemek gibi)

ve son olarak aklıma gelen özellik program seslidir yani müşteri desteğe bağlandığında ev telefonu gibi bir ses duyarsınız, yazışmalardada skype benzeri bir ses var dilerseniz bu sesleri değiştirebilirsiniz.

test adres: www.tumsarf.com

http://turbobit.net/ql5c5aapfm7c.html

https://rapidshare.com/files/780358461/LiveZilla_3.3.2.2_Full.rar

http://uploaded.net/file/vpq1h1f7

http://letitbit.net/download/80345.8c6d35269b837c71030eccf35931/LiveZilla_3.3.2.2_Full.rar.html

ayrıca mibew messenger türkçe versiyonuda ekteki dosyada bulabilirsiniz, programın kurulumu livezilla'dan farklıdır! kurulumu görsel anlatan video linki dosya içinde mevcuttur. her iki programda php tabanlı ve MySQL desteği istemektedir. yani veritabanı gerektirir.

Ekli dosyalar

• mibew-messenger.rar
    540.9 KB · Görüntüleme: 232

KadiRKY

OpenCart-TR
Web sitesi
www.abdulkadirkaya.com
Livezilla'nın eski sürümleri hala ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Piyasada ki en kaliteli ve şık canlı destek sistemlerinin başındadır.

galileoscr

OpenCart-TR
Merhaba;

Aslında ilk tercihim Livezilla idi ama ücretli olduğunu öğrenince vazgeçmiştim.

RedWhite27 mesajın için teşekkür ederim. programları indirim kurulumu deneyeceğim.

Şu an geçici olarak zoho deneme sürümü ile iadere etmekteyim ama vermiş olduklarınız kalıcı olması gayet iyi olacak..

okTay

OpenCart-TR
Vay gayet güzel, program kurdum, eksiksiz çalışıyor. Paylaşım için teşekkür ederim.
sayfamın altında yer aldı, buraya kadar tamam. Durum çubuğu ile alt tarafa gitmeden sayfada sürekli nasıl gözükebilir, hangi sayfaya hangi kodla sabitleriz.

RedWhite27

OpenCart-TR
Web sitesi
www.leventkorkmaz.com
okTay' Alıntı:
Vay gayet güzel, program kurdum, eksiksiz çalışıyor. Paylaşım için teşekkür ederim.
sayfamın altında yer aldı, buraya kadar tamam. Durum çubuğu ile alt tarafa gitmeden sayfada sürekli nasıl gözükebilir, hangi sayfaya hangi kodla sabitleriz.

:idea:
livezilla için sitenize ekleyeceğiniz kodu yine program verecek! linkteki videoyu takip edin, kod alma kısmında sadece buton kodunu alabilir yada butonun ekranın üst kenar, alt kenar, orta kenar yada tam ortasında sabit kalması için seçenekler mevcuttur. ayarları kurcalayarak mevzuyu çözebilirsiniz (tavsiyem admin paneli uzun uzun inceleyin çünkü ücretsiz bir yazlımda olmaması gereken harika özellikler var) ve programın vereceği buton kodunu

/catalog/view/theme/temanız/template/common/header.tpl

en alt kısmına ekleyin.

buton kodu alma video:
https://www.livezilla.net/tutorials/videos/installscript/installscript.htm

okTay

OpenCart-TR
Bilgilendirmene Teşekkür ederim. ilgili tpl dosyasına kodu koydum sayfa içinde istediğim yere yerleştiyorum burada sorun yok. Benim istediğim sayfa içeriğinde değil, durum çubuğu üzerinde olacak. Yani açıklayacak olursak durum çubuğu ve sayfa aşağı yukarı gittiğinde canlı destek altsağ tarafta sabit duracak, sayfa ile gidip gelmeyecek... verdiğiniz video link livezilla farklı program ama buton kadu hemen hemen aynı bu program mibew messenger bu farklı program. Saygılar.