Ücretli Tema Giydirme Yaptırılacaktır

ermanska

OpenCart-TR
Elimizdeki mevcut tamayı sisteme giydirmek üzere yardımcı olabilecek arkadaşlar iletişime geçerseniz sevinirim.

okansayin

OpenCart-TR
Web sitesi
www.cicekkapinda.com
Zahmetli bir iş değilse ücretsiz olarak destek atarım fakat benim tavsiyem ssl kullanıp sanal pos satışı yapacaksanız default tema üzerinde düzenleme yapılması olacaktır.

umitcivi

OpenCart-TR
Merhaba. destek@opencartsanalpos.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

ermanska

OpenCart-TR
okansayin' Alıntı:
Zahmetli bir iş değilse ücretsiz olarak destek atarım fakat benim tavsiyem ssl kullanıp sanal pos satışı yapacaksanız default tema üzerinde düzenleme yapılması olacaktır.

Dediğiniz gibi sanal pos kullanacağız bu durumla ilgili olarak deneyimlerinizi paylaşırsanız ve bir yol haritası sunarsanız çok sevinirim...

yusufozcelik

OpenCart-TR
Merhaba,
300'den fazla siteye pos desteği sundum. Hemen hemen herkesin ne istediğini iyi bilirim.
Pos kullanacaksanız bankasya, garanti veya akbank tercih edebilirsiniz. Bankasya'nın komisyonları düşüktür. Başlangıç için idealdir.

okansayin

OpenCart-TR
Web sitesi
www.cicekkapinda.com
Öncelikle hosting alacağın firmayı iyi seç destek hizmeti iyi olan bir firma olsun, domain+hosting+ssl+statik ip alacaksın(bazı firmalar ssl alınca ücretsiz statik ip veriyor). opencart sistemini kuracaksın. tüm ayaralarını müşteri sözleşmesi, iletişim bilgileri vs eksiksiz doldur. Çünkü sanal pos başvurusu sırasında dikkat edeceklerdir. Daha sonra hangi banka onay verdiyse o bankanın sanal pos yazılım entegresini yapacaksın bazı arkadaşlar satıyo veya ücretsiz dağıtan varsa araştır. Sen işlemleri yap yardım ederim. versiyon olarak 1.4.x ve 1.5x versiyonları mevcut. 1.4.x versiyonlarında ssl sıkıntısı çıkıyor fakat 1.4.x beğeniyorsan onu kur ssl sıkıntısının çözümlerini buldum. Kolay gelsin