Üçretli tema aldım ama kurduktan sonra böyle oldu ?

bluerosealp

OpenCart-TR
Normal tema'nın görüntüsü böyle
http://themeforest.net/item/rgen-opencart-modern-store-design/full_screen_preview/2699592

Kurduktan sonraki görüntü
http://ankwebtasarim.com/perukcu
Yardım edebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

devopen

OpenCart-TR
terzi kendi söküğünü dikemezmiş... ankwebtasarim den yönlendirilen siteye bakarsak çok profosyenel bir imaj çizmişsiniz... referanslara diyecek bir şey yok zaten. Birde programlama dillerimiz diye yazan içerikteki logolar programlama dillerine ait değildir.

bluerosealp

OpenCart-TR
devopen' Alıntı:
terzi kendi söküğünü dikemezmiş... ankwebtasarim den yönlendirilen siteye bakarsak çok profosyenel bir imaj çizmişsiniz... referanslara diyecek bir şey yok zaten. Birde programlama dillerimiz diye yazan içerikteki logolar programlama dillerine ait değildir.
Arkadaş seninle tartışmaya girmek için mesaj atmadım buraya bir konuda yardım almak için mesaj attım. Eleştirmek istiyorsan özelden mesaj atabilirdin.

creafix

OpenCart-TR
Bence güzelce çalışıyor. gözüme çarpan eksik olan bazı modüller eksik onları da panelden aktif ederek getireceksin... Ama istersen problemlerini açık açık yaz bildiğimiz kadarını cevaplayalım...

x_zeki

OpenCart-TR
Merhaba;
benimle iletişime geçerseniz kurulum için yardımcı olabilirim.

bluerosealp

OpenCart-TR
Yardımcı olan aradaşlara teşekkürler.Creafix arkadaşımızın dediği gibi 2 modül daha var ama nereden etkinleştirilecegini bulamadım bilgisi olan var mı acaba arkadaşlar

oxgurunal

OpenCart-TR
Eklentiler>Moduller bolumunde İnstall yada Kur demedğin modul kalmasın bak bakalım onların arasında varmı bu arada module gereklı ıslemı yaptıktan sonra açık demeyi unutma.Kuramadığın şey slider ustunde ki latest ise yeni bir ürün eklemeyi dene.bak bakalım eklicek mi oraya.

KingCrimson

OpenCart-TR
Kardeş bana ulaşabilirmisin tema hakkında bir şey soracağım

oxgurunal

OpenCart-TR
burdan sorabılırsın.uyelık durumumuz mesajlasmayı sınırlıyor.