Ücretli opencart desteği, modül yükleme ve modül yazdırılacak

cantunc

OpenCart-TR
Katılım
8 Eki 2010
Mesajlar
4
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Merhaba arkadaşlar Opencart konusunda ücretli hizmet almak istiyorum ancak araştırma yapmama rağmen verecek birini bulamadım.

Yapılacakların listesi

1- Hediyeni seç bölümü, Bu bölümde hediyeni kendin seç diye bir kategori olacak yada nasıl uygun olursa. Bu alanda 100 TL den 1000 TL ye kadar yapılan alışverişler için adminin belirlediği hediyeler çıkacak. Örneğin bir kişi 100 TL lik alışveriş yaptı, 100 TL lik alışverişte alabileceği ücretsiz hediyelerden birini seçebilecek. yada 200 TL lik yaptı ödeme sayfasında yada nerde olursa yine 200 TL lik alışverişler için belirlenmiş hediyelerden birini seçebilecek.

En olur hali ile yukarda anlattığımız modül veya neyse

2- Ürün ayrıntılarında
http://www.e-party21.com/Ip-Askili-Mini-Elbise,PR-697.html
bu veya bu linkteki gibi beden, renk seçebilmesi adminden bu seçeklerin girişi nasıl olursa olsun manuel otomatik fark yok önemli olan ön yüz.

3- Herhangi bir kategoriye farklı tasarım yapabilmemiz şimdilik 3 kategori olsada yarın öbürgün 4.5. kategori istediğimizde farklı tasarım giydirebileceğimiz şekilde olması.

4- Eğer mümkünatı varsa aşağıda anlattığım özellik, yoksa sorun değil bu okadar önemli değil. http://legavenue.com/en/women/burlesque/collection
bu liknteki gibi ürünün ayrıntılarına girmeden önce renk seçeneklerinin kutucuklar ile çıkması.

5- Offline kredi kartı sistemi. Yani Kişinin kart bilgileri ile alışverişini yapacak. Yönetici kartbilgileri ile sanal postan kendisi çekimi yapacak onay verdiği anda sistemden silinecek.

Yukarıda anlatmış olduğum özellikler bir şekilde olabilirse nasıl olduğu modül vs yada dolaylı yoldan ne şekilde olduğu önemli değil. Bu işlemlerin yapılacağı sitede şuan Opencart yükdülür ve özel tasarım giydirilmiştir.

Lütfen yapabilecek arkadaşlar destek@birincinokta.com adresini eklesin yada PM göndersin. Fiyat sorun değildir bütçe açık.
 
Üst