Ücretli Destek Talebi: Payu Express Hk.

H.Less

OpenCart-TR
Web sitesi
kacirilmazindirim.com
Merhaba,

"Ajax Quick Checkout" bir modül satın aldık. Bu modülde Payu Express Modülü aşağıdaki hatayı veriyor. Konuyla ilgili ücret dahilinde yardımı olabilecek arkadaşların iletişime geçmelerini rica ederim.

Fatal error: Call to a member function getOrder() on a non-object in /home/İlgili Klasör/public_html/catalog/controller/payment/payu_express.php on line 25

İyi Günler.

kucukomer

OpenCart-TR
Skype / email : webtasarim_grafik@hotmail.com

ekleyin bakayım.

bakitaro

OpenCart-TR
Web sitesi
opencartfx.com
Arkadaşım payu express modülü ile ilgili bu hatayı bize danışmadığına göre yasal olmayan bir şekilde almışsın gibi gözüküyor. Ya da emek hırsızlarından biri tarafından kandırılmış olma ihtimalin var.

Gerçekten bu emek hırsızlarından bıkmış durumdayım. Günlerce uğraşarak hazırladığım modülü sürekli başka sitelerde görüyorum. Üstüne bir de aldıkları yerden teknik destek alamayıp bana mesaj yazan müşterilerim var.

Gelen maillerden bir kaç tanesini paylaşmak istiyorum.

Merhaba ben bu Payu site içi ortak ödeme modülü aldım opencartkurumsal .com sitesinden. Fakat ne yaptılarsa kart numaralarını girip siparişi tamamla dediğimiz zaman aşağıdaki hatayı vermekte bunu çözemediler. İş yeri entegrasyon ismi ve IPN anahtarı doğru ama olmuyor. Ayrıntılar kısmında baktım sizin email adresiniz yazıyor. Acaba yardımcı olabilirmisiniz.

birçok site işimi halleden biri var ondan aldım. opencartsanalpos .com

Hatta bazıları daha da ileri gidip modülü kendi yazdıklarını bile iddia ediyorlar.

En kısa zaman da yasal işlemler için başvuru yapacağım. Artık emek hırsızlarına tahammülüm kalmadı.

Yönetim paneli ve ftp bilgilerinizi emanet ettiğiniz kişilerin güvenirliğini tekrar düşünmelisiniz.

H.Less

OpenCart-TR
Web sitesi
kacirilmazindirim.com
bakitaro' Alıntı:
Arkadaşım payu express modülü ile ilgili bu hatayı bize danışmadığına göre yasal olmayan bir şekilde almışsın gibi gözüküyor. Ya da emek hırsızlarından biri tarafından kandırılmış olma ihtimalin var.

Gerçekten bu emek hırsızlarından bıkmış durumdayım. Günlerce uğraşarak hazırladığım modülü sürekli başka sitelerde görüyorum. Üstüne bir de aldıkları yerden teknik destek alamayıp bana mesaj yazan müşterilerim var.

Gelen maillerden bir kaç tanesini paylaşmak istiyorum.

Merhaba ben bu Payu site içi ortak ödeme modülü aldım opencartkurumsal .com sitesinden. Fakat ne yaptılarsa kart numaralarını girip siparişi tamamla dediğimiz zaman aşağıdaki hatayı vermekte bunu çözemediler. İş yeri entegrasyon ismi ve IPN anahtarı doğru ama olmuyor. Ayrıntılar kısmında baktım sizin email adresiniz yazıyor. Acaba yardımcı olabilirmisiniz.

birçok site işimi halleden biri var ondan aldım. opencartsanalpos .com

Ayrıca benim tespit ettiğim ve iletişime geçtiğim siteler var.

• tematimi.com
• opencarttr.com
• opencartseo.gen.tr

Hatta bazıları daha da ileri gidip modülü kendi yazdıklarını bile iddia ediyorlar.

En kısa zaman da yasal işlemler için başvuru yapacağım. Artık emek hırsızlarına tahammülüm kalmadı.

Yönetim paneli ve ftp bilgilerinizi emanet ettiğiniz kişilerin güvenirliğini tekrar düşünmelisiniz.

Ben ücret vererek yaptırdım. Opencart'ın normal checkout sayfasında çalışıyor Modül, fakat bu yeni satın aldığımı ajax tek sayfada ödeme yapma modülünde çalışmıyor. Konuyla ilgili Ömer Bey kontrol ediyor bakalım. Yardımı olabilecekler varsa belirtmelerini rica ederim.

bakitaro

OpenCart-TR
Web sitesi
opencartfx.com
Ben ücret vererek yaptırdım. Opencart'ın normal checkout sayfasında çalışıyor Modül, fakat bu yeni satın aldığımı ajax tek sayfada ödeme yapma modülünde çalışmıyor. Konuyla ilgili Ömer Bey kontrol ediyor bakalım. Yardımı olabilecekler varsa belirtmelerini rica ederim.

İşte sorunda burada zaten. Modülü ben yazdım ve kimseye satış yapması için izin vermedim. Kimden satın aldığınızı öğrenebilir miyim?

H.Less

OpenCart-TR
Web sitesi
kacirilmazindirim.com
İnternetten opencart sanal pos kurulumu diye araştırıp yaptırmıştım. Ama tam olarak isim vs. hatırlamıyorum.

filmseverr

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bumerbilgisayar.com
Bu payuyuda herkes ben yazdım diyor sanki çok özel birşey yazılmış gibi yurt dışındaki kodları alıp editleyip lisanslama yöntemi ile satış yapıpda sonradan hakkımı arıycam demeniz garip kodlarınızı satır satır noterde onaylattınızmı ? Eğerki onaylatmadıysanız zaten boşa uğraşmayın birde zaten yazılacak fazlada birşey yok genel olarak bütün kodlar birbirinin aynısı paypal ex den bile kopyala yapıştır ile az biraz kod bilgisi olan rahatlıkla payuya vede iparaya modül oluşturur.

En sağlıklısı ortak ödeme sayfası kullanmak en azından uyduruk kodlara para verip paraylada rezil olmamak en iyisi .

bakitaro

OpenCart-TR
Web sitesi
opencartfx.com
Noter onayı var. Zaten o yüzden soruyorum aldıkları kişiyi...
Bahsettiğim modül Payu Express modülüdür. İncelerseniz üzerinde ne kadar çalışıldığını anlarsanız.
Ayrıca modülü yazması o kadar basti ki insanlar kendileri yazmak yerine modülü kopyalayıp kullanmayı tercih ediyor ve destek verirken hiç sorun yaşamıyorlar. O yüzden mail kutum, aldıkları yerden çözüm bulamadıklarını belirten destek mailleriyle doluyor.Aslına bakarsanız bu konunun kendisini bile o destek mesajlarından biri olarak kabul edebilirsiniz.
Yalnızca bir işe emek harcayanlar o emeğin değerini bilir.
Artık başka da birşey yazmak istemiyorum...

kucukomer

OpenCart-TR
Kendim yazmış olduğum Payu ALU site içi ödeme modülünü kurarak arkadaşın problemini giderdim.
Ödemesini de yaptı teşekkür ediyorum kendisine.

Benimde birsürü modülüm piyasaya düştü kodlarını çözüp sattılar.

Allah kimsenin hakkını kimsede bırakmaz emin olun. Varsın bu dünyada 3-5 kuruş kazansınlar.

İyi çalışmalar dilerim tüm emek verenlere...

H.Less

OpenCart-TR
Web sitesi
kacirilmazindirim.com
kucukomer' Alıntı:
Kendim yazmış olduğum Payu ALU site içi ödeme modülünü kurarak arkadaşın problemini giderdim.
Ödemesini de yaptı teşekkür ediyorum kendisine.

Benimde birsürü modülüm piyasaya düştü kodlarını çözüp sattılar.

Allah kimsenin hakkını kimsede bırakmaz emin olun. Varsın bu dünyada 3-5 kuruş kazansınlar.

İyi çalışmalar dilerim tüm emek verenlere...

Ömer Bey çok yardımcı oldu. Ellerine sağlık.

deliprofesor

OpenCart-TR
Merhaba, bende de böyle bir hata geliyor: http://goo.gl/ZfO5Jc Neden kaynaklanıyor acaba?