türkçe çeviri

enverduzz

OpenCart-TR
admin panelde türkçe dil dosyalarında kendime göre çeviri yaptığımda neden admin panelde bozulmalar meydana geliyor acaba bi bilen var mı?

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Ne gibi bozulmalar mesela söylesende bizde cevab versek:) Türkçe karekter hatasımı cıkıyor Kendine göre ceviri yaptıgın dosyaları utf8 olarak kaydetmeyi dene...

enverduzz

OpenCart-TR
admin\language\turkish\catalog\product.php dosyasında türkçe çevirilerde bazı değişikler yapıyorum ama panelde bozulmalar oluyor. diğer türkçe çeviri dosyalarda da öyle

meqano

OpenCart-TR
kaymalarmı oluyo ? yoksa türkçe karakter sorunumu ? açıklayıcı bi şekilde sorsan :)

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Nasıl bir bozulma oldugunu neden söylesin ki biz müneccimiz ya anlayacagız.. ikidir soruluyor nasıl bir bozulma oldugunu söylemiyorsunuz bizde afedersin salak gibi sana yardım etmeye calışıyoruz..:)

cherokhe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.teknodia.com
siz türkçe çeviriyi yaptığınız editör ve kayıt etme metodunuz önemlidir. Ansi yada UTF8 formatları bu metodlardan birkaçıdır. Notpad++ editör programını indirin. Ve kodlamanın ne olduğunu kontrol edin.Genelde UTF8 olması karakter sorunlarınızı çözeceğini düşünüyorum