Tumsarf.Com Site Yorumları

sefagedik

OpenCart-TR
Tumsarf.Com Site Yorumları

Merhaba arkadaşlar, Bu site opencart sistemi ile geliştirilmiş bir e-ticaret sitesidir.powerbank, laptop batarya, klavye, adaptör, fan ve telefon aksesuar satışı yapılıyor ve bir çok da kampanyası mevcut. İçerik sistemi modüllerle geliştirilmiş sanırım. Yorumlarınızı bekliyoruz.

kelebekweb

OpenCart-TR
ust menu gayet guzel tasarlanmıs.footerde aynen cok sade ve sık.
iyi calısmalar

casperkip

OpenCart-TR
Web sitesi
www.gokhanbayraktar.com.tr
RedWhite27' Alıntı:
casperkip' Alıntı:

yok Gökhan kardeş sende güzel şeyler yapyosun ama o senin modül değil tamamen benim hatta :blush: ayrıca seninkinde register account aşağı kaymış galiba css sorunu var :mad: hemen onu düzeltiyosun.

:D farkında değilim bakayım.bu arada xml bayiliği veriyomusun =) ürünlere bir bakayım tekrar da görüşelim ondan sonra =)

RedWhite27

OpenCart-TR
Web sitesi
www.leventkorkmaz.com
casperkip' Alıntı:
RedWhite27' Alıntı:
yok Gökhan kardeş sende güzel şeyler yapyosun ama o senin modül değil tamamen benim hatta :blush: ayrıca seninkinde register account aşağı kaymış galiba css sorunu var :mad: hemen onu düzeltiyosun.

:D farkında değilim bakayım.bu arada xml bayiliği veriyomusun =) ürünlere bir bakayım tekrar da görüşelim ondan sonra =)

Aslında soranlar var ama maalesef patron vermek istemiyormuş :D

anti_cor

OpenCart-TR
Merhaba Üstat RedWhite27 sizin site gibi bir site yapmak istiyorum bu konuda cleverbuying teması var elimde yardımcı olabilirmisiniz hırdavat satışı yapmak istiyoruz

RedWhite27

OpenCart-TR
Web sitesi
www.leventkorkmaz.com
anti_cor' Alıntı:
Merhaba Üstat RedWhite27 sizin site gibi bir site yapmak istiyorum bu konuda cleverbuying teması var elimde yardımcı olabilirmisiniz hırdavat satışı yapmak istiyoruz

Elinizdeki şablonu tumsarf 'la aynı tema olacağını düşünüp satın almadınız umarım :rolleyes: tema klasör adını bilerek değiştirmedik, dünyası değişecekti çünkü! ne gerek var gizlemeye :D şablon bir yana tüm alt yapısıyla oynandı mesela ürün ekleme, fiyat, stok vs gibi kısımlar masaüstü muhasebe programıyla kontrol ediliyor yani site programa entegre edildi. Ayrıca o şablona bağlı kalmayın html5 ve css3 şablonlar tercih edin çünkü! bu kodlama türüyle yapılan şablonlar daha estetik ve özellikler daha fazla bu konuda themeforest.net artık oldukça güzel şablonlar barındırmakta. ileri zamanda kullananmanız gerekebilecek modüller olacaktır sorunsuz kurulum ve kullanımları için! kesinlikle tumsarf gibi dünyasını değiştirmeye gerek duymayacağınız bir tema seçin ve yeni nesil yani html5 css3 kodlama türüyle yapılmış bir çalışma olsun derim. Yok illa tumsarf'a benzesin diyorsanız o halde aşağıdaki şablon tam size göre! Biraz düzenlemeyle sizin için oldukça kullanışlı bir site olacaktır.

demo: http://themeglobal.com/opencart/market/
satış linki: http://themeglobal.com/component/content/article/161

anti_cor

OpenCart-TR
bu temayıda daha önce satın almıştım :) www.uyarbilisim.net adresinde kullanıyorum masaüstü muhasebe programı ne kullanıyorsunuz site iiçin

RedWhite27

OpenCart-TR
Web sitesi
www.leventkorkmaz.com
anti_cor' Alıntı:
bu temayıda daha önce satın almıştım :) www.uyarbilisim.net adresinde kullanıyorum masaüstü muhasebe programı ne kullanıyorsunuz site iiçin

firma sahibi yazılımcı ve kendi yaptığı yazılımı kullanmaktalar dışardan destek almak istemiyorlar www. uyarbilisim.net temayı bozmuşsunuz bence! temaya hiç dokunmadan hepsiburada slider ve kategori modulu eklenip, sağ sol kolanlarda sadece ürün tanıtım resimleri olmalı tabi daha estetik şekilde! son olarak footer ve header üzerinde bi kaç küçük değişiklik gerek. gerçi hiç bitmez bu vaziyetler hep sürer orası değişir burası değişir şurası değişir kıl tüy falan bi bakarsın geri dönülmez hale gelmiş modül atarsın çalışmaz falan, o yüzden kodsal olarak çok kurcalamayın derim, ayrıca o yardim.exe nedir :) bi tür client falan galiba ama onu herkes indirmez korkar. bence livezilla kullanın.logonun da orası burası oynamasın bence :)

anti_cor

OpenCart-TR
merhaba RedWhite27 üstadım sizin siteenin aynısını sizden css kodlarını alarak lokalde çalıştırdımçok hoş oldu :) birtek arama kutucugumu calıstıramadım :) bulamıyor ürünü smartsearch aktif olmuyor neden olabilir fikir verebilirmisin

RedWhite27

OpenCart-TR
Web sitesi
www.leventkorkmaz.com
anti_cor' Alıntı:
merhaba RedWhite27 üstadım sizin siteenin aynısını sizden css kodlarını alarak lokalde çalıştırdımçok hoş oldu :) birtek arama kutucugumu calıstıramadım :) bulamıyor ürünü smartsearch aktif olmuyor neden olabilir fikir verebilirmisin

smartsearch bir modül. oc yasal sitesinden bulabilirsiniz. bu arada bizim site değil firmadan ayrıldım çünkü :) benle bir alakası kalmadı

anti_cor

OpenCart-TR
smartsearch kurdum onuda ama modulden arama yapınca görmedi tpl dosyasında bi ayar var onu bulamadım :(

anti_cor

OpenCart-TR
arama&filter_name=acer oluyor tumsarfta index.php?route=product/search&filter_name=acer localde ise böyle çıkıyor

RedWhite27

OpenCart-TR
Web sitesi
www.leventkorkmaz.com
anti_cor' Alıntı:
arama&filter_name=acer oluyor tumsarfta index.php?route=product/search&filter_name=acer localde ise böyle çıkıyor

ama dedik ya işte! siz o siteye bakarsanız işiniz var, onun hayatı değişti. nerelere ne yapıldı unuttuk gitti çok karışık bir vakadır kendisi.bu arada smart search modulunu çalıştırabildiyseniz, aramayla ilgili bahsettiğiniz mevzuda yine bir manuel düzenleme yapılmıştı ama şuan hiç birşey hatırlamıyorum fakat .htaccess dosyasıyla alakalı bir durum galiba! o dosyayı bi gözden geçirin.