Thickbox ve Fancybox Firewall'da takılır mı?

internetist

OpenCart-TR
Arkadaşlar merhaba;

OC 1.4.9.1 üzerinde "Default" tema kullanıyorum.

Sitemi hemen hemen bitirdim. Ancak products sayfasındaki jquery resim göstericileri ile ilgili bir sorunum var.

Default temada ilk önce, default olarak gelen thickbox resim göstericisini kullanıyordum. Evde veya (umarım) başka yerlerde sorunsuz çalışan bu gösterici, iş yerinde nedense çalışmıyordu. İşyerinde firewall kullanıldığı için bundan kaynaklanabileceğini düşündüm ve fancybox kurdum. Fakat o da çalışmıyor. Hatta çalışmaya çalışıyor ama yarıda kalıyor ve site kitleniyor.

Daha sonra işyerinin internetinden default temasının orjinal demosunu denedim, fakat jquery göstericinin orada da çalışmadığını gördüm.

Ama diğer temalarda bu göstericiler, işyerimin interneti üzerinden çalışıyor!

Neden sadece default temasında böyle bir sorun olabilir. Firewall'dan böyle bir durum kaynaklanabilir mi? Kaynaklanabilirse ne gibi çözümler denenebilir?

Teşekkürler.

unsound

OpenCart-TR
Sorun firewall üzerinden olmadığı kesindir. Firewall a ilk olarak siteniz takılırdı :eek:)) Özelliklede shopping olarak algılar ve hiç göstermez.Explorerdan kaynaklanan bir sorun olabilir.İş yerinizde Mozilla yada chrome ile denedinizmi?

internetist

OpenCart-TR
teşekkürler cevabın için.

işyerinden ie, ff, chrome ve safari ile denediğim gibi, 3 farklı bilgisayardan daha denedim.

sadece kendi sitemi de değil, opencart default temasını kullanan bildiğim bütün siteleri denedim.

ama olmuyor. şuan evdeyim ve herşey normal.