themeforest.net'den Tema Satın Alma Yardım Edermisiniz Arkadaşlar

leonidas

OpenCart-TR
Merhaba Arkadaşlar Bir Sorum Olucak http://themeforest.net/category/ecommerce/opencart?page=2 Adresinden Tema Satın Almak İstiyorum.Temayı Satın Aldıkdan Sonra Bu Temayı Nasıl Türkçe Yapabilirim Acaba?Ve Admin Paneli Opencartın Ustundemi Geliyor Yoksa Kendimizmi Oluşturuyoruz? Daha Önce Hiç Kullanmadım Opencart Bu Konularda Beni Bilgilenidrirseniz Sevinirim.

leonidas

OpenCart-TR
Eyvallah Kardeşim Sağolasın Tekrar Dönüş Yaparım Bu Konu Altında

shopencart

OpenCart-TR
tema satın almadan önce comments leri incele, üretici iyi destek vermiş mi bak.birazcıkta olsa ingilizce bilmende gerekli.o sitede tema satan türklerde var, onların temayı alırsan hiç sıkıntı çekmezsin hsynorg, omrfrk, celebi gibi authorları tercih et, güzel temalarıda var.

leonidas

OpenCart-TR
Cevabınız İçin Teşekür ederim.Pekala Şu An Hosting Veya Sunucu Kiralamadım E-ticaret Sitesi İçin Nasıl Bi Paket Almamı Önerirsiniz Sunucumu Alim Yoksa Hostingmi Alim Karar Veremedim

leonidas

OpenCart-TR
anladım arkadaşın teşekürederim herşey için hosting fiyatı çok güzel ama aylık trafik çok düşük değilmi

yani sadece tek paketmi satıcaksınız yoksa farklı seşeneklerde olucakmı?

leonidas

OpenCart-TR
Anladım Şu An Sitemde Aylık En Az 30gb Harcıyor O Yuzden Sormustum.Haftay Görüşmek Üzere. Teşekürler Herşey İçin

Arkadaşlar http://themeforest.net/item/sellya-responsive-opencart-theme/3431353 Bu Temayı Almaya Karar Verdim Ama Burada Geliştirilmiş Lisans 1.750$ Yazıyor Onu Tam ANlıyamadım Bu Konuda Yardımcı Olurmusunuz

shopencart

OpenCart-TR
leonidas' Alıntı:
Anladım Şu An Sitemde Aylık En Az 30gb Harcıyor O Yuzden Sormustum.Haftay Görüşmek Üzere. Teşekürler Herşey İçin

Arkadaşlar http://themeforest.net/item/sellya-responsive-opencart-theme/3431353 Bu Temayı Almaya Karar Verdim Ama Burada Geliştirilmiş Lisans 1.750$ Yazıyor Onu Tam ANlıyamadım Bu Konuda Yardımcı Olurmusunuz

benim bildiğim kadarı ile geliştirilmiş lisans fiyatı değil, buyout fiyatı o.yani o parayı verirsen telif hakları senin olur yada satışı kapanır gibi.

leonidas

OpenCart-TR
Kertmeyenkele' Alıntı:
Ya sizin yanlışınız var ya da siteni hepsiburada.com yada gittigidiyor kadar hit alıyor. İnşallah 2. seçenek tir :)
Geliştirilmiş lisans olayı o kadar para öderseniz tasarım sadece size ait oluyor. başka bir yerde satılmıyor bir daha. kısacası tamamen sizin oluyor.

Bundan 3 ay once aylık 45 Gb band genıslığı hakkım vardı bir ayda 60 gb dolmustu Hatta o yuzden 15 gb Fark Ödemiştim Daha Sonra Aylık Ortalama 30gb olmaya basladı Anlamadım Bende O kadar Hit Beklemıyordum Siteye Yanlıslık olmus Olabilir Tam bılmıyorum Yinede Aylık band genıslıgı yuksek Olmasını Istıyorum Ne Olur Ne olmaz:) Teşekürederim Bilgi İçin Temayı Alıcam Bugün Hoşuma Gitti Tema Pekala Buna Türkçe Dil Nasıl Yapabiliriz Bilginiz Varmı?

shopencart' Alıntı:
leonidas' Alıntı:

benim bildiğim kadarı ile geliştirilmiş lisans fiyatı değil, buyout fiyatı o.yani o parayı verirsen telif hakları senin olur yada satışı kapanır gibi.

Anladım Teşekür Ederim Cevabın İçin

leonidas

OpenCart-TR
Kertmeyenkele' Alıntı:
Kurduğunuz opencart sürümü için Türkçe dil dosyaları mevcut. Zaten sistem Türkçe ise temayı yükledikten sonra her şey Türkçe olur ;)

Eyvallah Saolasın :)