Temalarda Kayma Sorunsalı

explosives

OpenCart-TR
Merhaba Arkadaşlar;

Şöyle bir sorunla karşılaştım (internette ve forumda aradım ancak cevabını bulamadım daha önce bu sorun ile ilgili başlık açıldıysa ve ben bulamadıysam şimdiden sizlerden özür diliyorum) opencart-tr den tam sürüm türkçe dosyalarını indirdim kurulumu yaptım. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Daha sonra tema kurulumu yaptım yaklaşık 10 15 farklı tema denedim ama 1.sinde de 15.sinde de aynı sorunla karşılaştım. Default temada herşey yerli yerindeyken herhangi bir tema kurmam ve aktif etmem durumunda sayfadaki herşeyin yeri kayıyor ürünler butonlar menüler herşey alakasız bir şekilde birbirine giriyor. Acaba opencart-tr nin dosyalarında mı bir sorun var yoksa ben mi birşeyleri yanlış yapıyorum.

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

shopencart

OpenCart-TR
Kayma sorunsalınız :) kurduğunuz temanın ayarlarını yapmamış olmanızdan kaynaklanıyor olabilir.her temanın kendine göre görsel ayarı olur genelde.
sorunsalın ikinci sebebi tema ile ocart versiyon için uyumsuz olabilir.sorunsalınız localhostta mı yok gerçek ortamda mı oluşuyor ? ekran görüntüsü atarsanız sorunsalı daha iyi anlayabiliriz.

explosives

OpenCart-TR
Ekran görüntüsü aşağıdaki gibidir. Buradaki tema turkish gray. 1.4.x lerde herhangi bir düzenleme yapmadan kullanabiliyorduk 1.5.x lerde düzenleme mi gerekiyor ?

Ekli dosyalar

• kayma sorunsalı.jpg
    kayma sorunsalı.jpg
    74.2 KB · Görüntüleme: 17