tema da kategori bölümü tüm alanı kaplıyor

mahoni

OpenCart-TR
arkadaslar 1.4.8 den ugrasa ugrasa 1.5.2 ye geçtim. lakin söyle sorunlu bi menüden karegoriye bastıgımda sağdaki kategori bölümü full kaplıyor ekranı.

7hw80.jpg

temadan mı dedim temaları değiştirdim coğunda aynı. (coğunda dedim cünki kalan temanın kendi sorunlu)

oxgurunal

OpenCart-TR
epey inceledim sanırım senin css lerde bir sorun var.opencart indirip tekrar deful tema içersinde ki css yi at içine ve değiştir bakalım olacakmı

mahoni

OpenCart-TR
ilgin için teşekkür ederim dostum indirim opencart 1.5.2 yi tekrar içindeki default css dosyalarını geri attim sonuç değişmedi malesef.

cihantr

OpenCart-TR
Web sitesi
web adresi yok
Benim yayınladığım temayı yükleyebilirsin arkadaşım. Sonuçta default temadan daha iyidir ve hiç bir sorunu yok temanın.

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
<div id="column-left">

"box kodları"

</div>

screenshot2sc.jpg

temanızdaki kategori sayfasına ait TPL dosyanızdaki <div id="column-left"> kodları kaldırılmış eklediğinizde olması gerektiği gibi çalışacaktır.

oxgurunal' Alıntı:
epey inceledim sanırım senin css lerde bir sorun var.opencart indirip tekrar deful tema içersinde ki css yi at içine ve değiştir bakalım olacakmı

mahoni' Alıntı:
ilgin için teşekkür ederim dostum indirim opencart 1.5.2 yi tekrar içindeki default css dosyalarını geri attim sonuç değişmedi malesef.

cihantr' Alıntı:
Benim yayınladığım temayı yükleyebilirsin arkadaşım. Sonuçta default temadan daha iyidir ve hiç bir sorunu yok temanın.

oxgurunal

OpenCart-TR
Gökhan TAYLAN' Alıntı:
<div id="column-left">

"box kodları"

</div>

screenshot2sc.jpg

temanızdaki kategori sayfasına ait TPL dosyanızdaki <div id="column-left"> kodları kaldırılmış eklediğinizde olması gerektiği gibi çalışacaktır.

oxgurunal' Alıntı:

mahoni' Alıntı:

cihantr' Alıntı:
opencart da hep unuttuğum css dışında divlerinde kod istiyor olması hatırlattığın için teşekkürler.