Tek Ürün Satış Sitesi Nasıl Yapabilirim?

krales

OpenCart-TR
Siteye Girince İndex Olarak Aşagıdaki Gibi Çıksın Kategorilere Felan Gerek Yok Nasıl Yapabilirim Amacım Tek Ürün Satış Sitesi .

Birde Alışveriş Yapınca Direk Kasaya Nasıl Gidilir ?

http://yedipark.com/index.php?route=product/product&product_id=92

adobe

OpenCart-TR
RE: İndex Sayfasını Direk Ürün Sayfası Yapmak İstiyorum

Hiç bir kullanıcı yeni bir siteye girdiğinde tak die basıp almaz abicim gezmeli tozmalı sitede kanımca öyle yani mesela ben incelerim karşılaştırırım öyle dediğin gibi bi iş olmaz kategorileri adminden kaldır gitsin o zaman çıkmaz :D

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com

/catalog/controller/common/home.php Aç..

Bul..
Kod:
public function index() {

Altına Ekle..
Kod:
    $this->redirect(HTTP_SERVER . 'index.php?route=product/product&product_id=92');

index.php?route=product/product&product_id=92 bu bölümü istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz..

Direk kasaya git için forumda açıklama yapmıştım arama yapınız..

krales

OpenCart-TR

adobe' Alıntı:
Hiç bir kullanıcı yeni bir siteye girdiğinde tak die basıp almaz abicim gezmeli tozmalı sitede kanımca öyle yani mesela ben incelerim karşılaştırırım öyle dediğin gibi bi iş olmaz kategorileri adminden kaldır gitsin o zaman çıkmaz :D

Amacım Tek Ürün Satış Sitesi ! dedim

golge2007

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar,
anasayfada tek ürünün altında diğer ürünleri de göstermek istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

beşir baysoy

OpenCart-TR
Web sitesi
www.medikalzayiflama.com
Hoşgeldiniz modülünü aktif yapıp,ürün için açıklama yaparsan,kategorileride ürünün özelik ve kullanım-içerik şeklinde düzenle,her kategori için içerik açıklamasını eklersen birde hızlı sipariş formu kursan bu iş tamam olur.
Örnek...www.nanoyikamatopu.org

webmaster53

OpenCart-TR

mirac' Alıntı:
/catalog/controller/common/home.php Aç..

Bul..
Kod:
public function index() {

Altına Ekle..
Kod:
    $this->redirect(HTTP_SERVER . 'index.php?route=product/product&product_id=92');

index.php?route=product/product&product_id=92 bu bölümü istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz..

Direk kasaya git için forumda açıklama yapmıştım arama yapınız..

mirac hocam. bu şekilde yapınca otomatik olarak kişi

www.siteisimi.com die girince sayfa urlsi www.siteisimi.com/index.php?route=product/product&product_id=92 olarak değişiyor. uzantıyı seo urlden düzenleyebiliriz. anasayfa gibi. ancak bunun başka bir yöntemi yok muudr. yani isteğim şu benim www.siteisimi.com girince ziyaretçi hiç url değişmeden aynı istediğim ürün sayfası acılsın? google acısından bir sıkıntı olur die düşünüyorum o şekilde. direk sitenin yönlenmesi filan. www.siteisiimi.com index almayabilir.