Tedarikçi Entegrasyonu Yazdırılacaktır.

wild_tiger

OpenCart-TR
Arkadaşlar Merhaba Opencart sistemi için xml tedarikçi entegrasyonu yazdırılacaktır. yazılı firmaların herangi biri yada hepsi için olabilir.

index gurubu
penta
artsistem (pcbayi.com)

caglix2001

OpenCart-TR
Opencartta xml entegrasyonu bıraz problemli ayrıca indexgrup xml bilgilerini kullanıcılara dağıtmıyor dıye bılıyorum. Connact projesi altında ideasoft yazılım firması yapıyor arena nın entegrasyonlarını.

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Opencart XML entegrasyonu hiç bir problemsiz çalışmaktadır arkadaşlar.. Örnek teknopazaravm.com sorunsuz çalışıyor.. sa-ert Rumuzlu arkadaşımıza Müracat:) yapamayacagı entegrasyon yoktur..

muratdekan

OpenCart-TR
xml entegrasyonu uzerine calisiyorum XML PRO IMPORT modulunu deneyen varmı? urunlerin hepsini cekebiliyorum fakat fiyatlari bir türlü cekemedim.

w0lv0rin3

OpenCart-TR
o modülü kullandım. index in tüm ürünlerini yükleyebildim. fakat stok fiyat ve özellikler yüklenmedi. modülün satıcısı eleman yardımcı oluyorum dedi başta, fakat aldıktan sonra mesajlara cevap atmıyor. gereksiz bi modül :)

muratdekan

OpenCart-TR
w0lv0rin3' Alıntı:
o modülü kullandım. index in tüm ürünlerini yükleyebildim. fakat stok fiyat ve özellikler yüklenmedi. modülün satıcısı eleman yardımcı oluyorum dedi başta, fakat aldıktan sonra mesajlara cevap atmıyor. gereksiz bi modül :)

ben bir tederikci firmadan xml aldım. kendi XML import Pro modulumde duzenlemeler yaparak belirli bir noktaya kadar gelebildim. Aciklama, ürün bilgisi resim vs. hepsini alabiliyorum su an sadece takıldıgım nokta; tedarikci firma TL Dolar ve Euro üzerinden ayrı ayrı fiyatları gönderiyor. module eklenti olarak currency eklemem gerekiyor.

Admin in onayı olur ise modulu burada paylasıp takıldıgım konularda destek almak istiyorum. bu bağlamda XML konusuna çözüm getirmiş oluruz

w0lv0rin3

OpenCart-TR
muratdekan' Alıntı:
w0lv0rin3' Alıntı:

ben bir tederikci firmadan xml aldım. kendi XML import Pro modulumde duzenlemeler yaparak belirli bir noktaya kadar gelebildim. Aciklama, ürün bilgisi resim vs. hepsini alabiliyorum su an sadece takıldıgım nokta; tedarikci firma TL Dolar ve Euro üzerinden ayrı ayrı fiyatları gönderiyor. module eklenti olarak currency eklemem gerekiyor.

Admin in onayı olur ise modulu burada paylasıp takıldıgım konularda destek almak istiyorum. bu bağlamda XML konusuna çözüm getirmiş oluruz

modül ücretli olduğu için paylaşımı söz konusu olamaz diye düşünüyorum.

wallace1905

OpenCart-TR
Bendede xml import pro var ama ben hiç bir ürünü çekmedim yardımcı olabilecek varmı..

yusuf1990

OpenCart-TR
söylediğiniz entegrasyonları yapabilmeniz mümkün.
wallace1905 arkadaşım benimle iletişime geçebilirsin.