Taylan bey sizden bir ricam var

yusuf_07

OpenCart-TR
bir konuda vermiş olduğun demo sitesinde ana sayfadaki jportal modülünü Paylaşma şansınız varmıdır.benim bulduğumda sadece 3 bölüm var siz kampanyalı ürünleride eklemişsiniz bende 1.4.9 kullanıyorum paylaşırsanız çok minnettar kalırım.Birde kutuları küçültmüşsünüz oda css denmi yapılıyor acaba.

http://demo.taylansoft.com/anasayfa.html

Taylan bey çok şükür kendim hallettim bilgi vermek için yazıyorum ilginize teşekkür ederim.upload kapalı herhalde.upload açıldığında burdan paylaşmak isterim diğer arkadaşlarımda yararlansınlar.

taylan bey tabı ekledim herşey çalıştı fakat küçük bir ayrıntıyı gözden kaçırdım herhalde takıldım featured'de benim eklediğimde aynı ürünleri gösteriyor.ben kendi eklediğime special adını verdim ve içine $special_products yazdım.featured'de ise $featured_products yazıyor ama aynı ürünleri sergiliyor.php dosyalarınıda aynı şekilde yaptım.modülenin içindeki special.tpl ve product'un içindeki special.tpl kampanyalı ürünleri gösteriyor.bende ordan yola çıkarak special adını vererek yaptım.nerde hata yapıyorum acaba yardımınızı bekliyorum.

tamamdır üstadım hatamı buldum gözden kaçırmışım onuda hallettim bilgi vereyim dedim.