Stylesheet Yazı Rengi Değiştirme Acil Yardım

ciftcizade

OpenCart-TR
Arkadaşlar temamda aşağıdaki resimdeki gibi o kırmızı çerçeve içindeki yazı rengini ve yeşl çerçevedeki yazı rengi sorunları var. Forumda ki stylesheet kullanma kılavuzunada baktım ama bunu bi çözemedim.Aşağıda bazı görünmeyen yazıların resmini printledim ana. Stylesheet dosyamıda eklentiye ekledim. Site de başka yerlerde de var muhakkak sorunlar ama site ismi ciftcizadetoptan.cm sakıncası yoksa verdm ama bir arkadaşımız biraz bakarda şu renk problemlerinden kurtarıcak derecede ekteki stylesheet dosyasını düzenleyebilirse minnettar kalcam. Bu denli bir yardım istemek istemezdim ama sabah beri uğraş uğraş bi çözemedim :( Yardımınızı beklerim. Şimdiden yardımcı olcak arkadaşa sonsuz teşekkür.

Ekli dosyalar

• yazirengi.png
    yazirengi.png
    153.9 KB · Görüntüleme: 40
  • css-sorunlari.png
    css-sorunlari.png
    94.7 KB · Görüntüleme: 21
  • stylesheet.css
    31.9 KB · Görüntüleme: 2

ciftcizade

OpenCart-TR
muzorotti' Alıntı:
arama yaparsanız sitede css nin açıklamalı hali vardı

Üstadım baktım inceledimde bu sorunu bi türlü çözemedim stylesheet kullanma kılavuzunuda indirdirm ama bi türlü çözemedim delirdim. Eke stylesheet dosyasınıda ekledim bazı diğer sorunlarıda ekledim anlıyor isen biraz siteyide inceleyip düzenleyebilirsen çok sevinirim valla bi talebin olursada karşılamaya razıyım verem oldum sabahtur. Şimdiden yardımcı olursan yada olcak arkadaşa sonsuz teşekkürler.