Sql Ürünleri Bulma

alisbilgisayar

OpenCart-TR
Merhaba Arkadaşlar Konu Açmadan Önce çok Aradım ama malesef bulamadım
sql ürünleri bulmaya uğraşıyorum ama sql excel dosyası olarak kaydediyorum ama dosyada bu tür bişiler yazıyor nerede hata yapıyorum
yardımlarınız için teşekkür ederim

<b>Fatal error</b>: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 96 bytes) in <b>/var/www/html/phpMyAdmin-3.3.2-all-languages/libraries/PHPExcel/PHPExcel/Worksheet.php</b> on line <b>977</b><br />

matrockbilisim

OpenCart-TR
sql den exel olarak değil txt olarak çıkartıcaksın :) bu sebebten dolayı bulamıyorsun.

dışa aktar dediğinde exel değil txt olarak aktarıcaksın oradan bulman daha kolay olucatır.

alisbilgisayar

OpenCart-TR
matrockbilisim' Alıntı:
sql den exel olarak değil txt olarak çıkartıcaksın :) bu sebebten dolayı bulamıyorsun.

dışa aktar dediğinde exel değil txt olarak aktarıcaksın oradan bulman daha kolay olucatır.

Sevigili özercim sen çok uyanıksın ben onlarıda denedim beni tanımamışsın

Kod:
;lt;span style=&quot;color: #ff0000&quot;&gt;T&amp;Uuml;M &amp;Uuml;R&amp;Uuml;NLERİMİZ &lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/font&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: rgb(255,0,0)&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;font face=&quot;Arial&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: #ff0000&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: #ff0000&quot;&gt;YENİDİR,&amp;nbsp;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/font&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/font&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/font&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/font&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/font&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/span&gt;&lt;/p&gt;
&lt;/div&gt;
&lt;div class=&quot;fullDescription&quot;&gt;
	&lt;p align=&quot;center&quot; style=&quot;text-align: center; background: #ffffff&quot;&gt;
		&lt;span style=&quot;font-size: 22px&quot;&gt;&lt;span style=&quot;color: #f00&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;strong&gt;&lt;font color=&quot;#ff0000&quot;&gt;&lt;span style=&quot;font-size: 14px&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: rgb(255,0,0)&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;font face=&quot;Arial&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: #ff0000&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: #ff0000&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: rgb(255,0,0)&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;font face=&quot;Arial&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: #ff0000&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: #ff0000&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;strong&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: rgb(255,0,0)&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;font face=&quot;Arial&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: #ff0000&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: #ff0000&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: rgb(255,0,0)&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;font face=&quot;Arial&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: #ff0000&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: #ff0000&quot;&gt;FATURALIDIR&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/font&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/font&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/font&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/font&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/font&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/span&gt;&lt;/p&gt;
	&lt;p align=&quot;center&quot; style=&quot;text-align: center; background: #ffffff&quot;&gt;
		&lt;span style=&quot;font-size: 22px&quot;&gt;&lt;span style=&quot;color: #f00&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;strong&gt;&lt;font color=&quot;#ff0000&quot;&gt;&lt;span style=&quot;font-size: 14px&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: rgb(255,0,0)&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;font face=&quot;Arial&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: #ff0000&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: #ff0000&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: rgb(255,0,0)&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;font face=&quot;Arial&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: #ff0000&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: #ff0000&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;strong&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: rgb(255,0,0)&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;font face=&quot;Arial&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: #ff0000&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: #ff0000&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: rgb(255,0,0)&quot;&gt;&lt;span style=&quot;color: #008000&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;font face=&quot;Arial&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;strong&gt;&lt;em&gt;--&amp;Uuml;R&amp;Uuml;NLERİMİZ STOKLARLA SINIRLI DEĞİLDİR--&lt;/em&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/font&gt;&lt;/4		&lt;span style=&quot;font-size: 22px&quot;&gt;&lt;span style=&quot;color: #f00&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;strong&gt;&lt;font color=&quot;#ff0000&quot;&gt;&lt;span style=&quot;font-size: 14px&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: rgb(255,0,0)&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;font face=&quot;Arial&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: #ff0000&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: #ff0000&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: rgb(255,0,0)&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;font face=&quot;Arial&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: #ff0000&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: #ff0000&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;strong&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: rgb(255,0,0)&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;font face=&quot;Arial&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: #ff0000&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: #ff0000&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: rgb(255,0,0)&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;font face=&quot;Arial&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: #ff0000&quot;&gt;&lt;strong&gt;&lt;span style=&quot;color: #ff0000&quot;&gt;TEKNİK EKİPLERİMİZ TARAFINDAN DENENMİŞTİR &lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/font&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/font&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/span&gt;&lt;/strong&gt;&lt;/font&gt;&lt;/4

unsound

OpenCart-TR
Arkadaşım insanların iyi niyetlerini bu şekilde yaklaşımlarınlamı karşılık veriyorsun?
"Çok uyanıksın" mı diyorsun? Ayrıca insanların seni bilmesimi gerekiyor.?
Bence davranışlarını değiştirir isen o zaman gerçekten insanlar yardım edebilir.
Admin şu forumun girişine bir yazı yazsanda böyle çok bilmiş ler girmese :eek:) İnsanlara o kadar yardımcı olunur.

alisbilgisayar

OpenCart-TR
unsound' Alıntı:
Arkadaşım insanların iyi niyetlerini bu şekilde yaklaşımlarınlamı karşılık veriyorsun?
"Çok uyanıksın" mı diyorsun? Ayrıca insanların seni bilmesimi gerekiyor.?
Bence davranışlarını değiştirir isen o zaman gerçekten insanlar yardım edebilir.
Admin şu forumun girişine bir yazı yazsanda böyle çok bilmiş ler girmese :eek:) İnsanlara o kadar yardımcı olunur.

Sevgili Arkadaşım Cevabı Yazan Bizim Web Tasarımcımız ve 3 yıldır tanışıklığımız var küfür veya argo bir kelime kullanmadım Hatayı kendileride bulamadılar Hata Sizedemi yoksa bendemi

unsound

OpenCart-TR
Bence siz arkadaşlarınızın yazdıklarını tekrar okumalısınız.

alisbilgisayar

OpenCart-TR
Sevigili özercim sen çok uyanıksın ben onlarıda denedim beni tanımamışsın

Konuya Sevgili Özercim Diye Başlıyorum Farkında iseniz ismi ile hitap ediyorum
Buda Kendisini tanıdığım Anlamına geliyor Çok Uyanıksın manasından ise biz zaten onları denedik
Bu Konu Uzarsa Siz Haksız Duruma Düşeceksiniz

aresajans

OpenCart-TR
import export tool ile ürün upload ederken;

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 58 bytes) in /var/www/vhosts/emniyetmarket.com/httpdocs/system/PHPExcel/Classes/PHPExcel/Worksheet.php on line 961
Fatal Error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 58 bytes) in /var/www/vhosts/emniyetmarket.com/httpdocs/system/PHPExcel/Classes/PHPExcel/Worksheet.php on line 961

hata mesajı aldım

versiyon 1.5.2.1, yüklemek istediğim excell xls (xslx değil), boyutu da 1,78 MB
bu sorunu nasıl çözeceğime dair bilgisi olan var mı arkadaşlar?