Spycilous Tema Satın Aldım Ufak 3 Sorum Var

emrebozok

OpenCart-TR
brqbf.jpg

1.Sorum :
Yukardaki Resimde Masaüstü,Laptops Yanına Ufak Simge,resim eklemek istiyorum bunu nasıl yapabilirim yani şu resimdeki gibi bişeyden bahsediyorum,ayrıca sitemde 2 kategori olucak bunu bu bölümde nasıl ortalarım(sola yanaşık duruyor görüldüğü gibi)

brqd0.jpg

2.Sorum :

Ürün fiyat etiket resmini nasıl değiştirebilirim ?

brqfg.jpg

3.Sorum :

Aşağıdaki fotoğrafta ki yuvarlak içine aldığım bölümü nasıl yok edebilirim ?

brqfs.jpg

Muhtemelen sizin için kolay sorular sordum yardımlarınızı Bekliyorum,araştırıp da çözüm bulamadığım sorular bunlar,şimdiden teşekkür ederim iyi Ramazanlar...

hipokondriyak

OpenCart-TR
msn ve mail adresimi pm attım size ekleyınız yardımcı olalım iyi çalışmalar

emrebozok

OpenCart-TR
3.sorunumu hallettim teşekkürler,sorun da değilmiş aslında
diğerleri hakkında yardımcı olabilecek olan var mı ?

Diğer sorunları da hallettim,yardım etmediğiniz ve yardım etmek için para talep ettiğiniz için teşekkür ederim :))Kendi çabalarımla yapmış oldum.

yawuzby

OpenCart-TR
iş işten geçti ama alan arkadaşlar var ise eğer bilgi olsun :)) Spycilous Theme control olması gerekiyor twitter facebook ayarları için oradan hesap id girebilir modlulu aktif pasif yapabilir

fiyatlardaki resimleri zaten Spycilous template image larından değiştirebilirsin

ayrıca buradan alınan paylaşılan bilgilerle fiyat talebinde bulunmak ne diye neyse....

emrebozok

OpenCart-TR
spycilious theme controlu bilmiyordum teşekkür ederim,ben değişiklikleri styleshhet ve header.tpl yapmıştım,öğrenmiş oldum css kullanmayı az da olsa en azından.