Soru: Üreticilere müşteri gruplarına göre indirim yapan modül?

nyqust

OpenCart-TR
Merhaba, Her bir üreticinin bize iskontosu farklı ve zaman zaman değişiyor. Tabii bunu her müşteri grubu için farklı oranlarda yapmak gerekiyor. Yani üreticiler kısmında her bir müşteri grubu için ayrı indirim yüzdesi girebileceğim ücretsiz bir modul arıyorum. Elinde bu işi gören modul olan var mı?
Teşekkürler...

nyqust

OpenCart-TR
belenois' Alıntı:
opencartın standartında bu var zaten.

Öyleyse çok sevinirim. Ama tam anlatamamış olabilirim. Her bir ürünün özelliklerinde indirim kısmı var ama ben ordan yapmak istemiyorum.
Toplu bir şekilde örneğin, siemens markasına girip, A tipi müşterilerime %15, bayilerime %25 indirim, başka bir markada örneğin; Digium markasında A tipi müşterilerime %20, bayilerime %35 indirim yapmak istiyorum. Distribitörüm benim iskontomu değişirse, tüm siemens marka ürünler için bir defada indirimleri A tipi müşteri için %15ten %18'e düşürebilmeliyim.
Bu Opencartta standartta var mıdır?

Cevap için teşekkürler.

simkalp

OpenCart-TR
nyqust' Alıntı:
belenois' Alıntı:
opencartın standartında bu var zaten.

Öyleyse çok sevinirim. Ama tam anlatamamış olabilirim. Her bir ürünün özelliklerinde indirim kısmı var ama ben ordan yapmak istemiyorum.
Toplu bir şekilde örneğin, siemens markasına girip, A tipi müşterilerime %15, bayilerime %25 indirim, başka bir markada örneğin; Digium markasında A tipi müşterilerime %20, bayilerime %35 indirim yapmak istiyorum. Distribitörüm benim iskontomu değişirse, tüm siemens marka ürünler için bir defada indirimleri A tipi müşteri için %15ten %18'e düşürebilmeliyim.
Bu Opencartta standartta var mıdır?

Cevap için teşekkürler.

Bu opencart modülü işinizi görür. Toplu İndirim Modülü