son ürünleri temasız listeleme

skassas

OpenCart-TR
Yaklaşık on gündür zaman buldukça opencartı inceliyorum. AjaxSearch modülünü eklerken birşey dikkatimi çekti. İndex.php ye route değişkeni ile index.php?route=product/search/ajax&keyword= gibi erişim yapıldığında header, footer vs yüklenmiyor product klasörü altındaki search.php içindeki ajax fonksiyonu işletiliyor keyword değişkenide bu fonksiyona atanıyor temasız sonuç direkt ekrana yazdırılıyor. Aynı şeyi son ürünler için yapmak istiyorum. Kısacası tema olmaksızın son ürünler listelensin istiyorum. Bu mantıkla nasıl yapabiliriz bilen var mı?

Home.tpl dosyasına ufak bir kod eklemesiyle hallettim arkadaşlar. Koyu renkler sonrdan eklenenler. index.php?route=common/home&hide=true ile görüntülendiğinde sonradan eklediğim go.tpl dosyası yürütülüyor. go.tpl de header betikleri olmadığı için istediğim gibi oluyor.

if (!isset($_GET['hide'])){
if (file_exists(DIR_TEMPLATE . $this->config->get('config_template') . '/template/common/home.tpl')) {
$this->template = $this->config->get('config_template') . '/template/common/home.tpl';
} else {
$this->template = 'default/template/common/home.tpl';
} } else
$this->template = 'default/template/common/go.tpl';

arkaplanda

OpenCart-TR
Arkadaşım öncelikle çok teşekkür ederim. Peki mesela yine tema dosyası yüklü olsun ama orta kısımda son eklenen tüm ürünlerden başlayarak tüm ürünler aşağı doğru sayfa sayfa sıralansın. Bu nasıl yapılabilir sence?