Sizin için sectiklerimiz yanyana ürün sayısı

78erhan78

OpenCart-TR
Merhabalar 1.5x default temada sizin icin sectiklerimiz bolumunde urun sayisinin nerden degisecegini bulamadim bunlari 3 tane buyuk olarak yanyana yapmak istiyorum

Bu arada diger konudada belirtmistim ancak cevap gelmedi bu modulde siteyi genisletince bosluk olustu kenarlarda bunu nasil ayarlayabilirim

Demo
hesaplipazar.net

ozansenkal

OpenCart-TR
merhaba;

admin panelde "Eklentiler" --> "Modüller" --> "Sizin İçin Seçtiklerimiz" yolunu takip ederek bu modüldeki ürün sayısını ve boyutlarını dilediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

78erhan78

OpenCart-TR
ozansenkal' Alıntı:
merhaba;

admin panelde "Eklentiler" --> "Modüller" --> "Sizin İçin Seçtiklerimiz" yolunu takip ederek bu modüldeki ürün sayısını ve boyutlarını dilediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

Merhaba hocam dediğiniz yeri biliyorum fakat sorunum ordan düzelmiyor farkederseniz sitenin sizin için seçtiklerimiz kısmının sağ tarafında boşluk var orayı düzeltemiyorum.

sleysheet de produc pading den aralığı açtığımda yandaki kampanyalarında aralığını açıyor ben istiyorumki sadece sizin için seçtiklerimiz bölümünün aralığı açılsın.

ozansenkal

OpenCart-TR
bir de şunu deneyelim o zaman;

stylesheet dosyanızın 642. satırında başlayan .box-product ın özelliklerine text-align: center; ekleyip denerseniz o bölümdeki tüm öğeler kendilerini bulundukları alana ortalayacaktır. umuyorum bu sefer doğru anladım :)

piryapos

OpenCart-TR
en altta sol kösede sürekli değişen resim modülünü gönderirmisin ben de istiyorum

78erhan78

OpenCart-TR
ozansenkal' Alıntı:
bir de şunu deneyelim o zaman;

stylesheet dosyanızın 642. satırında başlayan .box-product ın özelliklerine text-align: center; ekleyip denerseniz o bölümdeki tüm öğeler kendilerini bulundukları alana ortalayacaktır. umuyorum bu sefer doğru anladım :)

hocam şuan dışarıdayım fakat daha önce bu dediğinizi denedim evet ortalanıyor ama sitedeki herşey ortalanıyor.

ürünlerdeki yazılarda ortalanıyor vs.

birde opera da ürünler arası boşluk fazla olarak görüyor ve kampanyalı ürünlerde altta çubuk çıkartıyor ben şimdilik resimleri ufalttım ama bunun nedeni nedir acaba?
ayrıyetten masaüstü bilgisayarımdaki tüm tarayıcılarda denedim (monitör 22inç bununla alakalı mı bilmiyorum) site neredeyse ekranda tama tam çıkıyor yani kenarlar arasında boşluk çok az anlamadım gitti :D

piryapos' Alıntı:
en altta sol kösede sürekli değişen resim modülünü gönderirmisin ben de istiyorum

hocam admin panelindeki afiş bölümünden istediğin kadar resim ekliyorsun.

o şekilde afiş gibi sıra ile geçiyor.Ayrı bir modül değil yani

hsendogan

OpenCart-TR
Bu konuda çözüm üreten varmı acaba? bende yanyana 2 tane göstermek istiyorum

78erhan78

OpenCart-TR
hsendogan' Alıntı:
Bu konuda çözüm üreten varmı acaba? bende yanyana 2 tane göstermek istiyorum

mozilla ile firebug yükle hocam ordan daha rahat görürsün.

.box-product .image img (
border: 1px solid #E7E7E7
padding: 0 ;

stylesheet dosyasından bu kodu bul ve burdaki padding kısmını kafana göre artır.Daha sonra admin panelinden sizin için seçtiklerimiz ürün boyutunu büyült.

Firebug yüklersen daha rahat çözersin olayı.Çok işe yarıyor :D

hsendogan

OpenCart-TR
bende 5 tane yapmak istiyorum ama 2.üründen sonra 3.ürünü alta atıyor. bunu nasıl aşabilirim?