Sizin için Seçtiklerimiz Modülü Hakkında

djalper

OpenCart-TR
1.5 sürümünü kullanıyorum localde
modül gayet güzel çalışıyordu ama tüm urunlari sildim ve 2-3 ürün ekledim
sizin için seçtiklerimizin içi bomboş şimdi yani ürün ekleyeceğim ama modul ayarları içinde ürünler yok?

resif

OpenCart-TR
Arkadaşlar otomatik olarak ürünler gelmiyor , bu sorunu yaşayan varmı acaba ?

sinawarr

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar bende deki sorunda şu: sizin için seçtiklerimiz bölümüne ürünleri ekliyorum ama ben en fazla 4 ürün ekeleyebilsin diyorum ayrıca resimleri büytünce alt tarafa geçmiyorda resimler üst üste biniyor.

78erhan78

OpenCart-TR
Kimera' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar

bende de aynı sorun vardı düzelttim 7 ürün gösterimli yaptım ancak bir isteğim olacak yine >aynı bölüm için.

Resimde belirttim neler olduğunu

sizinicin.jpg

Aynısı bu sorunun bendede var bunun ayarını nerden yapabilirim tema 1.5x

resif

OpenCart-TR
resif' Alıntı:
Arkadaşlar otomatik olarak ürünler gelmiyor , bu sorunu yaşayan varmı acaba ?

Arkadaşlar bu sorun için yardımlarınızı rica ederimm ....

snttuning

OpenCart-TR
Merhaba aynı sorun bendede var v1.5.1.3.1 kullanıyorum ürünler kısmına ürün adını yazıyorum fakat ürünler listelenmiyor

akbilgisayar

OpenCart-TR
Merhaba Arkadaşlar;
(Sizin için Seçtiklerimiz Modül)ile ilgili sorunlarının yanıtları pek paylaşılmıyor. inşallah bizim sorununa bir arkadaşımız el atar şimdiden teşekkürler

Ürün adının Başlıkları uzun olduğundan dolayı 1 satıra 3 veya 4 adet üründen fazla yayınlayamıyorum.
(Sizin için Seçtiklerimiz Modül) Ürün Başlıklarını Gizleyen veyahut Ürün adı başlığının yarısını sayfada güsterme gibi bir özellik yapılabilirmi??

murathan

OpenCart-TR
Merhabalar arkadaşlar. 1.5.5.1 kullanıyorum. sizin için seçtiklerimiz modülüne ürün ekliyorum. ama modül site sayfasında tek ürün gösterimle, sağlı sollu değiştirebilir olarak çıkıyor.

Ben istiyorumki vitrin şeklinde 10-15 adet seçtiğim ürünler sitenin orta bölümünde listelensin. Bana yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Sitemin ismi www.burasiucuz.com yeni başladım. inşallah muvaffak olurum.

tikirti

OpenCart-TR
Arkadaslar yapayanlar için bakiyorumda yapanlar dahi aciklayici bir aciklama yapmamis. Bu hatayi bende aldim ve acik olarak yazayim yapin.
Sizin için seçtiklerimiz ön sayfada gösterebilmek için.
Admin paneli > Eklentiler > Modüller kismina kadar gelin. Öncelikle burada Sizin için Seçtiklerimiz mödülünüz aktifmi ona bakin yani [Kur] yazisi var ise tiklayin kurun. Kurulu olanlar bu kismi geçsinler. ve Sizin için Seçtiklerimiz mödülünün karsindaki [Düzenle] tiklayin Burada Alt kisimda mödül ekli değilse mödül ekle butonuna tiklayin. Otomatok gelen ayari düzenleyin yada. Ayarinizi su sekilde yapin. Limit kac tane istorsaniz 5 vs gibi limit kisimina yazin Resim ayari 80 x80, Bölüm kismina Home secin çünkü ilk sayfada göstermek istiyorsunuz. Pozisyon ise istediğiniz kişimi secin, nerede gösterecekseniz. mesela Orta Alt fena değil saniyorum. Durum acik seçiyoruz. Buraya kadar saniyorum herkes yapıyor. Buradaki en önemli kişim Bölüm kisminin home seçileceğidir. unutmayin.
Gelelim ürünlerimizi göstermeye.
Bakin dikkat edin burada göstereceğiniz ürünlerin ürün adini ne yazdi iseniz onu arayin. Aksi takdirde bulamazsiniz. Örnek Kol Saati diye bir ürün ekliyeceksek K harfine tiklayin gerisi cikar ve tiklayincada alt kisimdaki alana eklemiş olursunuz. Yine ürününüzü eklediğiniz halde bulmiyorsaniz demekki ürün adinizi yanlis harfe basarak ariyorsunuz. Bunun içinde erinmiyorsaniz kilavyenizden tüm harflere tek tek basarak ürün adinizida bulusunuz. Ama hizlica Katalog > ürünler tiklayin orada ürün adiniz ne ise onlarin ilk harfine tikliyarak acik alana ekleyin. Sonrada kaydet deyin. Kolay gelsin.

Bu konu o kadar uzamiski. Bende tek tek acikladim. Umarim isinizi görürsüünüz.
Asagidaki resimede bakabilirsiniz.