Sizce Yaptığım Temam Nasıl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Su-Misali

OpenCart-TR
Demo : http://www.extraucuzluk.com/Default.aspx

Bu Temayı Proticaretteki Siteme Yapmıştım Sizlerde İsterseniz Yoğun İstek Gelirse Biraz Uğraşıp Psdsini Opencarta Entegre Etmeyi Düşünüyorum Düşüncelerinizi Almak İstiyorum

borankaya

OpenCart-TR
bu tema satılıkmı veya kaçlira istiyorsun

yanlız bu tema Proticaret kulandığı temayla aynı sanki

gexgin

OpenCart-TR
Tema çok güzel olmuş ellerinize sağlık lakin opencart değil Proticaret.
Proticaret aspx, V.B. ile yazıldığı için tavsiye etmiyorum aslında ama bence çok başarılı bir çalışma olmuş tekrar ellerinize sağlık.

Su-Misali

OpenCart-TR
tema proticaretin temasıdır satıyorum uygundur fiyatı 50 tldir proticarete yapmıştım opencartada uyarlayabilirim

emraheren

OpenCart-TR
aynı menü yapısıyla yaparsanız almak isterim. başlasanız takmini ne zaman biter acaba.

borankaya

OpenCart-TR
biraz değişiklik yaparsan bende satın alırım anasayfada ürünler daha büyük görünümlü olrsa open cart 1.5.1.3 uyumlu olursa bende satın alabilirim

onurtan

OpenCart-TR
Temayı sizin yapıp yapmadığınızı bilmiyoruz. Proticareti örnek göstermeden önce firmadan tema ile alakalı ilişiğiniz olmadığına dair yazı alın ve buradaki kullanıcılar ile paylaşın. Tema firma tarafından yapıldı ise noter ile tasdik edilmiş olabilir. Opencart a uyarladıktan sonra satış yaptığınız kişilerin sorun yaşamaması için bu önemlidir. Her tema kopyalanabilir. Fakat fikir suçu işlememek için bazı izinlerin alınması gerekli. Tema size aitse opencart ile ilgili çalışmalarınızı bitirdikten sonra ve gerekli izinleri aldıktan sonra satış bölümünden paylaşabilirsiniz. Konu kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...