sizce bu site kaç para eder ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

unsound

OpenCart-TR
fanty_35' Alıntı:
unsound' Alıntı:
Bir arkadaş yazmış sana teklif yapacak şirketi araştırman lazım, vede genel kardan pay alıcak şekilde ortaklık alman lazım.Ben en azından öyle yapardım.Al sat bitti iş olmasın.Kardan pay alıcaksın ;o) Yada hisselerinin %80 nini devredecek %20 si ile yine hem iş de yaparsın? ;o) Tüm payların hepsini verme arkadaşım.
Diğer arkadaşlar çok yanlış anlamışlar sonuçda bu arkadaşda bizden bir konu danışmak istemiş, fikirlerinizi almak istemiş. Öz eleştiri yapmak istiyorsanız kırıcı vede aşağılayıcı olarak yapmayalım bunları.Sonuçda hepimiz bir birimize destek olmalıyız değilmi?
Ayrıca open source olup kullanan bir çok firmaya iteleyen büyük şirketler var , buna gücünüz yetmeyip de arkadaşımı eleştiriyorsunuz?
Saygılarımla...

teşekkür ederim hocam, bunu hiç düşünmemiştim yani ortak olmayı pazarlık durumuna göre düşünecem.

en azından bir rep Hak ettik değilmi? ;o)

caponmania

OpenCart-TR
Adam bir soru sormuş bir küfretmediğiniz kalmış...

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
caponmania' Alıntı:
Adam bir soru sormuş bir küfretmediğiniz kalmış...
Abartma kardeş ne alaka küfür falan provakasyon dedikleri bu olsa gerek yangına körükle gidiyorsun yapıcı ol yıkıcı değil.. siz arkadaşın konu actıgı zamanda yeni mesajlar göblümü görse idiniz ne demek istendgini anlardınız.. 10 mesajın 9 tanesi bu konuya aitti ve aynı kişiler yazmıştı ve yardım isteyen arkadaşları mesajları alt sıralar gittigi icin görünmüyordu.. biz bir şey söylüyorsak mutlaka bir sebebi vardır...

Fanty_35 yukarlarda bana cevaben yazdıgınız bir mesajınıda yeni gördüm siteme geldiler küfür ettiler gibi bir şeyler yazmışzın bana cevab verdigin mesajın devamında sanki bunu yapan benmişim gibi bir hava yaratmışsın yada öyle görünüyor o mesajını düzelt yaada sil ayrıca bu forum, sitende sana küfür edenlere cevab verme yeri degil ayrıca benim yaşım 45 ve öyle bir küfür edecek yaşıda coktan gectim.. lütfen o mesajınızı editleyiniz...

cirkindeli

OpenCart-TR
arkadaslar hepimiz aklı başında insanlarız allahaşkına çocuklar gibi bir sitenin kaça gidecek kaça satılacak tartışıyoruz burada sorunu olan veya derdini soran bir sürü arkadaş varken bir sitenin derdine düştükk admin arkadaşlar dan rica ediyom konuyu kapasınlar vallahi saçmalamaya başladıkkk osdem de haklı kardeşim birde cevabı okur falan gibi yazmışsın mesajında kardeşim imada bulunma bu bir itamdır yani sen resmen bana küfür eden bu sitede ve bu mesajımı okuyacak diyosunn şimdi biri birilerine sayacak ama kim bilmiyomm küfür mü ettiler biz ne yapalım orada etmişler git orada derdini ara ya arkadaşlar sakına buraya ne cevap yazın nede bu konuyu uzatın

yazmayın yazmayın yazmayın daha ne diyem sizee

saygılar cirkindeli derdi olan burada yazmasın allahaşkına msn adresimm cirkindeli@hotmail.com

vlknn

OpenCart-TR
http://www.how-much-is-my-website-worth.info/profile/www.organikciyizbiz.com/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...