Siteye Saat Ve Tarih Ekleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

öz_ak

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bitkiselsağlık.com
Eğer sitenizde Flash Saat Ve Tarih eklemek isterseniz tam size göre bir eklenti ben yourbox ta kullanıyorum.gayette iyi oldu.

Kod:
<OBJECT codeBase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=9,0,28,0" classid=clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000 width=152 height=89><PARAM NAME="_cx" VALUE="4021"><PARAM NAME="_cy" VALUE="2354"><PARAM NAME="FlashVars" VALUE=""><PARAM NAME="Movie" VALUE="Sitenizin Adresi/saat.swf"><PARAM NAME="Src" VALUE="Sitenizin Adresi/saat.swf"><PARAM NAME="WMode" VALUE="Opaque"><PARAM NAME="Play" VALUE="-1"><PARAM NAME="Loop" VALUE="-1"><PARAM NAME="Quality" VALUE="High"><PARAM NAME="SAlign" VALUE=""><PARAM NAME="Menu" VALUE="-1"><PARAM NAME="Base" VALUE=""><PARAM NAME="AllowScriptAccess" VALUE=""><PARAM NAME="Scale" VALUE="ShowAll"><PARAM NAME="DeviceFont" VALUE="0"><PARAM NAME="EmbedMovie" VALUE="0"><PARAM NAME="BGColor" VALUE=""><PARAM NAME="SWRemote" VALUE=""><PARAM NAME="MovieData" VALUE=""><PARAM NAME="SeamlessTabbing" VALUE="1"><PARAM NAME="Profile" VALUE="0"><PARAM NAME="ProfileAddress" VALUE=""><PARAM NAME="ProfilePort" VALUE="0"><PARAM NAME="AllowNetworking" VALUE="all"><PARAM NAME="AllowFullScreen" VALUE="false">
        <embed src="Sitenizin Adresi/saat.swf" quality="high" wmode="opaque" pluginspage="http://www.adobe.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash" type="application/x-shockwave-flash" width="152" height="89"></OBJECT>

bu kodun içerisinde sitenizin adresini yazmanız gereken 3 yer var bilginize

Yapılacaklar

1.Ben Nasıl Yaptım Anlatayım.Yourbox Kurulu ise içerisine bu kodu ekleyin gerekli yerleri yani sadece sitenizin adresi yazan yeri değiştirin
2 ekteki swf dosyasını ana dizine atın.sizin sitenizinde rolex saati olsun. :D

kalın salıcakla.

Dosyayı Buradan İndir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...