Siteme Alt Tarafta Sabit Bant Nasıl Ekleyebilirim

niTRos001

OpenCart-TR
Web sitesi
www.baylas.com
BLaDe arkadaşım yüksekliği düşürmek istiyor senin aklına gelen benimde aklıma geldi ad alanı ve telefon alanını yan yana yapsak dahi senin tabloya verdiğin yükseklik değerini düşürmeden nasıl yapacaksın sabırsızlıkla bekliyorum seni :)

hakanberen

OpenCart-TR
Selamlar,

Boş iken yani birşey yazmadanda gönder dediğimizde müşteri temsilcimiz sizinle irtibata geçecektir diyor buda sıkıntı yaratır gibime geliyor buna bir çözüm bulabilirmiyiz...

Teşekkürler.

ikorkmaz

OpenCart-TR
mükemmel oldu www.gameks.net
ama bi sorun var gödner dediğm zaman mail atmıyor bana :s
göndirlecek mail adresini nereye yazmam erekiyor yazdım ama hata yaptım sanırım yardım lütfen

antalya_0791

OpenCart-TR
beni-ara.php dosyanının içinde alttaki satırı bul ve mail yazan yere mail adresini yaz.
mail ("mail yaz",$baslik,$sablon,$header);

alayel

OpenCart-TR
Hocam en altta Not Found hatası verdi.
Neden olabilir bilen varmı acaba ?

KayaZaKi

OpenCart-TR
Bende ekledim.Ancak footerın yarısını götürdü.Tam altına gelmesi için yani siteden kayıp vermemek için ne gibi bir yol izlenebilir?

ayrıca uzun ince uyarlayabilirsek güzel olur.

orjisan

OpenCart-TR
Eline sağlık arkadaş, teşekkürler
denedim, çalışıyor, ileride lazım olabilir.

Selim64

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fondomain.com
Selamlar

Öncelikle Emeğiniz için çok teşşekkürler.
Şayet mümkünse ben burdaki modülün aynını yapmak istiyorum kakin bilgi girildiğinde bir e-posta atıyor opencartın resmi sitesinden benzer bir modül aldım lakin oda e-posta olarak çalışıyor http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=4539

e-posta yerine bir tex dosyasına girilen bilgileri yazması örneyin (Selim Sen 0535 XXXXXXX 30.10.2012) gibi her kayıt alt alta gelecek gibi mümkünmü

Saygılarımla
Selim Şen

vistaa

OpenCart-TR
bu alt bandı yukarıya sabıtleyebılrımıyız ?

fatihulus34

OpenCart-TR
arkadaşlar merhaba,
oncelikle eski bir konuyu tekrar canlandırdıgım için ozur dilerim. velekin ben amatör bir kullanıcıyım herseyi deneme yanılma yontemi ile bulmaya çalısıyorum ve bu konuda bahsi gecen özelliğe ihtiyacım var. kullandığım surum 1.5.6.4 ılk sayfada verilen dosya bana uygunmudur. ve dosyanın en son güncel halını paylasabılırmısınız... yanı sitenın en altında sabit bır bar olacak. bu bar tek sıra olacak ve benı ara ad soyad ve telefon numarası yan yana tek sıra halınde olacak...

bırde bunu nasıl yükleyecegımı yazarsanız mınnettar kalırım...

simdiden tesekkur ederim.