Siteden Siteye Transferde Hata Yardım :(

öz_ak

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bitkiselsağlık.com
Kod:
Warning: chmod() [function.chmod]: Operation not permitted in /home/hurmicom/domains/siteadi.com/public_html/catalog/model/tool/file_data.php on line 145
Warning: fopen(/home/hurmicom/domains/siteadi.com/public_html/system/logs/error.txt) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/hurmicom/domains/siteadi.com/public_html/system/library/logger.php on line 12

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/hurmicom/domains/siteadi.com/public_html/system/library/logger.php on line 14

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/hurmicom/domains/siteadi.com/public_html/system/library/logger.php on line 16
Warning: fopen(/home/hurmicom/domains/siteadi.com/public_html/system/logs/counter.txt) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/hurmicom/domains/siteadi.com/public_html/catalog/model/tool/file_data.php on line 146
Warning: fopen(/home/hurmicom/domains/siteadi.com/public_html/system/logs/error.txt) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/hurmicom/domains/siteadi.com/public_html/system/library/logger.php on line 12

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/hurmicom/domains/siteadi.com/public_html/system/library/logger.php on line 14

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/hurmicom/domains/siteadi.com/public_html/system/library/logger.php on line 16

selam kardeşlerim kurulu bir sitem vardı başka bir site kurdum ve 1.3.4 opencartı yeni siteme sıfırdan kurdum sonra config.php ve admin/config.php haricini yeniden yükledim. sonra kopyalama yaptığım siteden yedek alıp yeni kurulum yaptığım siteye attım.ürünler herşey çıktı problem yok yanlız yukardaki hatayı alıyorrum birde site altta olduğu gibi dağınık ne yapmalıyım bi yardım edermisiniz.

gj7qe8rygkd8xgrproe1.jpg

turkuaz

OpenCart-TR
Web sitesi
www.turkuazhobby.com
Verdiğin bilgilere göre dosya izinlerini uygun hale getir.
Config dosyasından yolları kontrol et.görüntünün düzelmesi içinde stylsheet ini kontrol et,div lerin arasına başka bişeyler koymuşsan onları kontrol boyut ayarlananan boyutu geçerşe görüntü bozulur.

öz_ak

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bitkiselsağlık.com
sağolasın kardeşim
yanlız ben komple bi değişiklik düşündüm direk sıfır sistem kurdum :) baş edemedim.

izinlerde problem yoktu sanırım en az 5 kere baktım. anlıcan çözemedim bende 1.4.7 kurdu hayırlısı olsun bakalım sağolasın