Site Hakkında

ysnozkn

OpenCart-TR
Arkadaşlar yeni bir e-ticaret sitesi kuracağız.
Open - Cart ile böye bir işe kalkışmak ne kadar mantıklı. Ne kadar güvenli. Bu konuda bilgilendirme yapabilicek tecrübeli bir arkadaş varmı ?
Tşk.

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
Pro yazılımlarla Ne Kadar Mantıklıysa Opencartlada O Kadar Mantıklı.
Paran Varsa Kendine Özel Sıfırdan yazılım Yaptırman Daha Mantıklı.

Openi Tavsiye Ederim....

attilla

OpenCart-TR
Konusunda uzman kişilerlerle çalıştığınız takdirde opencart öneririm her zaman geliştirilebilir ve önü açık zaten piyasada bir çok firma kendi yazılımı diye opencartı satıyor burda yazmıyorum rencide olmasınlar :)

ysnozkn

OpenCart-TR
Arkadaşlar tşk ederim. Benim konusunda uzman arkadaşlarım yok . Bu siteden destek alarak yapacağım.
Zaten istediğim güzel bir tema. Sanal postlar ve kapıda ödeme sistemi vs. Diğer sitelere baktığımda da gerçekten open cart ileride gibi gözüküyor.
Bilgileriniz için tşk ederim.

melihkizilay

OpenCart-TR
Web sitesi
www.guneysuemlak.net
Open Cart' ın Sanal Postu Ne kadar Sağlıklı ? Tamam E-Ticaret Sistemleriyle bire bir aynı ama Sanal posta Güvenemiyorum hiç modülleri eklesek sağlıklı olurmu

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
Arkadaşlar POST Değil, POS Olacak O.

Opencart Gayet İyi ve Sağlamdır. Modullerede Güvenin.
Öncelikli Olarak Kredi Kartı Kullanma Prosedürleri nelerdir Bunu Bilmek Lazım. Bunu Bilirseniz Eğer, Güvenlik Konusundaki Tereddütleriniz Ortadan Kalkmış Olur.

Örnek Verecek Olursak Eğer, Bugun Çoğumuz 3D li Bir Pos Kullanmak İstemiyoruz, Hep Klasik Pos Diyoruz, Lakin Klasik Pos Bizim Aleyhimize Müşteri Lehinedir.

Şöyle Özetlemek Gerekirse,
Kişi Arkadaşının Kredi KArtını Arkadaşının İzni İle Kullanıyor Diyelim. Şifresiz Yani 3D siz Alışveriş Yapıyor.
Daha Sonra Bu Kredi Kartı Sahibi Bankasına "Ben Böyle Bir Alışveriş Yapmadım" Diye Dilekçe Verebilir.
Banka Size Sorar Örneğin xx Adlı Kişnin Kredi Kartından xx Tutar Çekmişsiniz, xx Adlı Kişiye Kestiğiniz Fatura ve Gönderi yani Kargo Kayıtlarını Getirin Der. Haliyle Siz Öyle Bir Kişiye Göndermediğinz İçin, Banka Sizden O Parayı Geri Alır ve Kart Sahibine Öder.

Lakin Bu Pos 3d Olsaydı, Kart Sahibinin Hiç Bir İtiraz Hakkı Olmayacaktı.

Yani Sitenizi Kullanarak Biri Kart Bilgilerini Çalsa Ne Olur Ki?
Yeterki O Kart Sizin Sitenizde Kullanılmasın :)

Anlatabildim Umarım
Saygılar