Site Düzenlemeleri

ayvandur

OpenCart-TR
Hepsi için ayırdığım bütçe 100 TL dir.

+ Sitemde kullandığım bir xml modülü var.bu modül şu şekilde çalışıyor; ilk başta karşı xml linkinden verileri çekiyor, sonra bu verileri benim sunucmda bir dosyaya yazdırıyor.yazdırdığı verileri okuyarak bir sürü ürünlerle ilgili işlem yaptırabiliyor.bunlardan biriside ve bizim konumuzla alakalı olanda, stok kontrol olayı.bir butonla bütün ürünlerin stoğunu kontrol ediyor eğer 5'den düşük ise ürünü kapalı hale getiriyor.Benim sorunum ise şu, siteme entegre ettiğim 4 tane toptancı var.bu toptancılarda aynı ürün olabiliyor ve birisinde daha pahalı veya daha ucuz olabiliyor.Dolayısıyla aynı üründen 4 tane gözüküyor sayfamda.yaptırmak istediğim şey ise, açık - kapalı olayından iki tane olsun.eğer ikiside açık olursa ürün sitede gözüksün.sadece biri açık olursa sitede gözükmesin.birisini ben manuel göncelleyeceğim.diğerini xml müdahale edecek.

+ Sitemdeki Fatura Şablonu bozuldu.adres kısmı çıkmıyor.Burası düzenlenmesi lazım.

+ Kullandığım havale bildirim modülü var.onu biraz düzenlememiz gerekiyor.Şu şekilde; 1-) Dosya ekleme seçeneği eklensin (yani dekont falan yükleyebilsin) 2-) " Ödenen Tutar " kısmına istediği gibi sayı yazabilsin.şuan , konulmasını istiyor ve virgülden sonra rakam yazılmasını zorunlu tutuyor. 3-) Formu doldurup gönderdiğim zaman giden maile gelen olarak sistemdeki yazmış olduğum eposta adresinden geldiğim gözüksün.şuan " bilinmeyen gönderen " olarak gözüküyor.

+ Kullanığım temanın twitter modülü aktif değil.Aktif hale gelmesi gerekiyor.

+ Sitemde şuan 70 tl üzeri kargo ücretsiz." Ücretsiz Kargo " modülüne 70 tl giriyorum ama kdv siz 70 tl olarak hesaplıyor.bunu kdv dahil 70 tl üzeri siparişler olarak düzenlememiz gerekiyor.

Çalışma Şeklimiz şöyle olacak, ben size ana dizini göndereceğim.siz eklentiği mutlaka vqmod ile yapmanız lazım (sitenin ana çekirdeğinin değiştirilmesini istemiyorum) gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra benim sunucuya yüklemem gereken dosyaları bana göndermeniz gerekiyor.

yazı biraz uzun oldu kusura bakmayın :)